• Już dziś, 4 listopada, PolskiBus.com otwiera nowy kalendarz na podróże realizowane m.in. 
  • w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra
  • Zaplanuj podróże do 40 wspaniałych miast w Polsce oraz 7 europejskich stolic w ramach siatki połączeń oferowanych przez PolskiBus.com
  • Tysiące biletów, których ceny rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację są już dostępne na stronie internetowej
  • Nowy kalendarz obowiązuje również na podróże realizowane w ramach PolskiBusGold.com

Nastał dzień na który czekało tak wielu pasażerów, a mianowicie otwarcie naszego nowego kalendarza, który obowiązuje na podróże w terminie 13 grudnia – 10 stycznia. Tym samym obejmuje okres najpiękniejszych świąt w roku, pełnych rodzinnej i ciepłej atmosfery. To właśnie dziś PolskiBus.com, najwyższej jakości polski przewoźnik autokarowy, będący liderem rynku postanowił sprawić Wam cudowny prezent i otworzył zimowy kalendarz. Nastał perfekcyjny moment, aby wybrać się w podróż do wspaniałych miast w Polsce i za granicą w celu spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz Sylwester zdecydowanie motywują do podróżowania. Ceny wszystkich dostępnych biletów rozpoczynają się jak zawsze od magicznej i ekscytującej złotówki (+ 1 zł opłaty za rezerwację). Wejdź na www.polskibus.com i bądź pierwszym, który zarezerwuje swoje bilety!

„Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, wobec czego coraz więcej pasażerów pytało nas o termin otwarcia nowego kalendarza, aby mogli zaplanować swoje świąteczne i noworoczne wyjazdy. Dlatego właśnie dziś postanowiliśmy spełnić ich prośby! Otwarcie kalendarza jest wyjątkową chwilą dla wszystkich naszych pasażerów, tym bardziej magiczną, że dla najszybszych spośród nich podróże w terminie pomiędzy 13 grudnia a 10 stycznia mogą zostać zrealizowane już za 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Nie ma co zwlekać, wystarczy wejść na naszą stronę internetową, zabukować swoje bilety i w spokoju oddać się przygotowaniom do Świąt” – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Bilety na okres od 13 grudnia 2015 roku do 10 stycznia 2016 roku można już teraz zarezerwować korzystając z niezwykle intuicyjnej i łatwej w obsłudze wyszukiwarki znajdującej się na stronie www.polskibus.com. Bilety można także nabyć w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży, których pełen spis znajduje się w zakładce http://www.polskibus.com/service-advisories/301.

Aby zapewnić swoim pasażerom najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa każdy autokar PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com wyposażony jest w skórzane, uchylne fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, klimatyzację oraz toaletę. Nasze pojazdy, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich, przygotowane są także do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się. Ponadto wszystkie autokary wchodzące w skład naszej floty są wyposażone w bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz gniazdka elektryczne pod siedzeniami, przystosowane do ładowania urządzeń mobilnych. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować najtańsze bilety oraz uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.