Wyjątkowy czas Bożego Narodzenia można w całości świętować w gronie najbliższych, bez zbędnych przygotowań i wielodniowego gotowania. W tym roku magiczna, bożonarodzeniowa atmosfera wypełni zabytkowe, XVI-wieczne wnętrza Uroczyska Siedmiu Stawów, w których zagoszczą strojne choinki, zapach pierników i blask świec.

Podniosły nastrój dopełnią wykwintne dania inspirowane tradycyjnymi świątecznymi przysmakami, koncert świąteczny oraz ekskluzywne zabiegi w SPA, renomowanej francuskiej marki L’Occitane.

Pakiet Błogie Święta to doskonała propozycja dla osób pragnących w nietuzinkowy sposób wykorzystać świąteczną przerwę i odpocząć w komfortowych warunkach, w pięciogwiazdkowym hotelu ze Spa. Boże Narodzenie w Uroczysku Siedmiu Stawów daje możliwość połączenia najpiękniejszej tradycji rodzinnego biesiadowania z relaksem na najwyższym poziomie, w luksusowych warunkach.

Pobyt w Uroczysku Siedmiu Stawów otworzy wspólny połowów świątecznego karpia, w stawach położnych na terenie rezydencji. W Wigilię, zgodnie z tradycją, odbędzie się uroczysta wieczerza i degustacja wybornych dań, przygotowanych przez Szefa Kuchni – Tomasza Połoma. Zaraz po kolacji zamek odwiedzi św. Mikołaj, który obdaruje biesiadników upominkami. W pierwszy dzień Świąt goście będą mieli okazję wysłuchać koncertu polskich kolęd, a główną atrakcją drugiego dnia będzie ognisko i wspólne biesiadowanie.

Podczas 6-dniowego wypoczynku będzie można skorzystać z nowo otwartego kompleksu basenowego, rozgrzać się w saunarium oraz odwiedzić klub fitness i luksusowe SPA by L’Occitane, gdzie na gości czekać rozgrzewające zabiegi, wykonywane w oparciu o naturalne kosmetyki francuskiej marki. Osoby kochające ruch na świeżym powietrzu z pewnością docenią liczne trasy do nordic walking, jazdy na rowerze oraz na nartach biegowych, które zostały przygotowane w okolicach rezydencji. Bogata oferta strefy SPA i Wellness z pewnością pozwoli w pełni odprężyć się i przygotować ciało na uroczyste powitanie Nowego Roku.

 

Więcej na:

http://www.uroczysko7stawow.pl/