Zyskaj kartę turysty w konkursie „Święta z kartą turysty nie tylko dla turysty”!

Gdańska Organizacja Turystyczna ogłasza konkurs na „Święta z kartą turysty nie tylko dla turysty”, który jest skierowany do wszystkich, którzy chcieliby spędzić świąteczny czas w Gdańsku i otrzymać bezpłatną kartę turysty i korzystając z 250 zniżek w muzeach, restauracjach, hotelach i innych.

 

Co zrobić by wygrać kartę turysty?

Wystarczy w terminie od 10 grudnia 2013 do 30 grudnia 2013 pobrać bezpłatną aplikację gdansk4u MOBILE – informator turystyczny po Gdańsku i pokazać ją na swoim telefonie w jednym z trzech punktów informacji turystycznej w Gdańsku (Długi Targ, Dworzec PKP, Lotnisko). Pierwsze 50 – ąt osób otrzyma bezpłatnie rabatową kartę turysty w jednym z czterech dostępnych wizerunków (morze, bursztyn, Solidarność, Żuraw). Dla kolejnych osób, które w wyznaczonym terminie wezmą udział w konkursie karta turysty udostępniona zostanie w specjalnej cenie zamiast 13 zł, będzie można ją nabyć za 8 zł.

Dla aktywnych bonus!

Dodatkowo dla aktywnych, którzy pobiorą aplikację gdansk4u MOBILE i odpowiedzą na pytanie znajdujące się w sekcji o Gdańsku przekazując je w wybranym punkcie informacji turystycznej mogą zostać nagrodzeni podwójnym zaproszeniem do Muzeum Zamkowego w Malborku.

Regulamin o konkursie dostępny jest na stronie www.gdansk4u.pl/swiatecznykonkurs

Zaczynamy, nagrody czekają!

Karta Turysty Gdańsk-Sopot-Gdynia-Plus

Karta Turysty to gotowy pomysł, co ciekawego można robić podczas pobytu w Gdańsku i regionie, jak spędzić tu jeden lub kilka dni. To oferta zarówno dla singli, rodzin, dla młodych i starszych. Co powiesz na relaks w SPA, profesjonalną lekcję wspinaczki, superszybką jazdę gokartem, wycieczkę po mieście z przewodnikiem, rejs łodzią, zabawę w adventure parku? Karta oferuje blisko 250 rabatów na różne atrakcje!

Aplikacja gdansk4u MOBILE

Aplikacja to bezpłatny informator turystyczny o Gdańsku w czterech wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej – mogą z niej korzystać użytkownicy najpopularniejszych systemów: Android, IOS i Windows Phone. Składa się z dziewięciu rozbudowanych sekcji: O Gdańsku, Top 100, Miejsca, Wydarzenia, Karta Turysty, Telefony Alarmowe oraz Skaner QR, Hotspoty i Facebook. 

Istotnym wyróżnikiem aplikacji gdansk4u MOBILE jest 300 audycji dźwiękowych „TOP 100”o 100 miejscach w mieście, uznanych za najatrakcyjniejszych dla zwiedzających, które zostały oznakowane tablicami z rozpoznawalnym logotypem – czerwonym kodem QR. Skanując urządzeniem mobilnym kod użytkownik odsłucha 2-minutową audycję dźwiękową o danym obiekcie.

Pobierz aplikację już dziś!