Interferie zapraszają do udziału w walentynkowych konkursach razem z galeriami handlowymi w Legnicy, Lesznie, Gorzowie Wielkopolskim oraz Szczecinie.

Walentynki to dzień wyjątkowy, pełen miłości, radości i pozytywnych wrażeń, które na długo pozostają w naszej pamięci.

Pomysłów na spędzenie Walentynek jest chyba tak dużo jak i samych zakochanych. Romantyczne koncerty, kameralne kolacje w blasku świec, konsultacje ze specjalistami w dziedzinie uwodzenia, pokazy namiętnego tańca czy seans w kinie – to tylko niektóre z nich. Wybór nie jest taki prosty i oczywisty. Dlatego Interferie zapraszają do wspólnej zabawy, w trakcie której wszystkie te scenariusze połączą się w jeden – idealne Walentynki.

 

Zasady konkursu

Elementem wspólnym zabawy w czterech centrach handlowych w Polsce będzie możliwość wygrania voucherów na romantyczne pobyty w dowolnie wybranym hotelu lub ośrodku Interferie w Polsce. Zasady walentynkowej akcji są niezwykle proste. Wystarczy odwiedzić Galerię Piastów w Legnicy, Galerię Leszno, Galerię Askana w Gorzowie Wielkopolskim lub Galerię Galaxy w Szczecinie w okresie poprzedzającym Dzień Zakochanych, zrobić zakupy na określoną kwotę oraz opisać na kuponie konkursowym: „Jak spędzisz romantyczny pobyt w wybranym hotelu lub ośrodku Interferie”. Szczegółowe warunki konkursów dostępne są na stronach internetowych poszczególnych centrów handlowych.

 

Interferie – idealne dla zakochanych

Interferie to komfortowe hotele i ośrodki położone w najpopularniejszych nadmorskich kurortach i górskich miejscowościach. – Jeżeli marzymy o romantycznym wyjeździe, spacerach wzdłuż brzegu morza, nastrojowej kolacji przy świecach lub pełnym radosnej zabawy pobycie w górach, warto wziąć udział  w walentynkowym konkursie INTERFERIE i wygrać atrakcyjny wyjazd do jednego z naszych hoteli. Wyjątkowa atmosfera, komfort, baseny, wellness & spa oraz wspaniała przyroda gwarantują udany wypoczynek o każdej porze roku  – informuje Barbara Płuciennik z INTERFERIE SA. Voucher wyjazdowy będzie ważny przez sześć miesięcy, dlatego już teraz można zaplanować swój bezpłatny wiosenny lub letni wyjazd.