Poszukiwaczom sylwestrowych wrażeń, litewskie Druskienniki oferują idealne warunki do niezapomnianej zabawy i elegancki początek Nowego Roku.

 

 

Okres Świąt Bożego Narodzenia nieuchronnie przypomina o zbliżającym się końcu Starego oraz rozpoczęciu Nowego Roku. Pojawia się wówczas pytanie, w jaki sposób będziemy spędzać ten czas. Litewskie miasto uzdrowiskowe, Druskienniki, proponuje szereg eleganckich imprez noworocznych, umożliwiających gościom połączenie świetnej zabawy z wszystkim tym, co Druskienniki mają do zaoferowania – spektakularnym położeniem na łonie natury, nowoczesnymi SPA i dogodnym połączeniem z głównymi trasami Suwałk, Augustowa i Białegostoku.

 

Położone niecałą godzinę drogi od polskiej granicy, Druskienniki od lat utrzymują się w czołówce najlepszych kurortów uzdrowiskowych w Europie. Od zawsze cieszyły się wielkim uznaniem Polaków spędzających w Druskiennikach czas wolny.

 

Wśród najsłynniejszych gości Druskiennik należy wymienić Marszałka Józefa Piłsudskiego, kompozytora Stanisława Moniuszko oraz pisarkę Elizę Orzeszkową. Sole mineralne oraz lecznicza borowina wydobywana w tym regionie, są fundamentami tutejszych nowoczesnych SPA rekreacyjnych oraz medycznych. Unikalna klasa Druskiennik na mapie europejskich centrów spa jest w znacznej części zasługą malowniczego położenia w dorzeczu rzeki Niemno, wśród życiodajnych, eterycznych lasów. W dobie ciągłej pracy przy komputerze oraz rozpędzonych, tętniących gwarem i stresem metropolii, miejsca takie jak Druskienniki stają się ostoją zdrowia fizycznego i psychicznego.

 

Nowy Rok w Druskiennikach to wyjątkowa okazja, aby połączyć zabawę z autentyczną rewitalizacją całego organizmu. Sylwestrowa noc spędzona w tańcu może zostać zwieńczona serią odprężających, luksusowych zabiegów, masaży oraz profesjonalnych procedur biologicznych i kosmetologicznych, zarówno tych zdrowotnych, jak i upiększających ciało i wizerunek na progu nowych wyzwań. Któż nam nie pozazdrości tak rozpoczętego Nowego Roku.

 

Centrum odnowy biologicznej Grand Spa Lietuva oferuje program noworoczny w panoramicznej restauracji Four Winds. W programie m.in. występ rosyjskiego aktora teatralnego Ivana Kanaeva, iluzjonisty Pavela Abakumaua z Mińska, a także teatr światła oraz muzyka na żywo. Dla najmłodszych przewidziano oddzielny program „Wyspa Cyrkowa”.

 

W UPA sylwestrowa kolacja pełna niespodzianek, zostanie urozmaicona programem rozrywkowym z wodzirejem oraz DJ-skimi setami muzyczno-tanecznymi. Cena rezerwacji dla dorosłych wynosi 65 euro, dla dzieci 40 euro. Rezerwacje już są przyjmowane.

 

Europa Royal Hotel oferuje powitanie Nowego Roku w stylu lat 80-tych. W programie kolacja i drinki. Osobny program rozrywkowy został przygotowany dla najmłodszych gości. Gwarantowana świąteczna atmosfera i niezapomniany Sylwestrowy Wieczór przy muzyce na żywo oraz DJ.