Już od najbliższego piątku, 26 maja, startuje 5 dodatkowych kursów na trasie Lublin – Warszawa. Dzięki tej nowości do Waszej dyspozycji będzie codziennie aż 10 bezpośrednich połączeń w każdą stronę, z możliwością wyboru najdogodniejszego miejsca przyjazdu i odjazdu w stolicy spośród trzech dostępnych przystanków – Dworca Zachodniego, Placu Defilad oraz Metra Wilanowska

 

Aby to uczcić, przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę, dzięki której podróże pomiędzy Warszawą i Lublinem w okresie od piątku, 26 maja do niedzieli, 11 czerwca włącznie będą kosztować jedyne 7 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej! Wystarczy, że zarezerwujecie bilety z kodem promocyjnym: LUBLIN, nie później, niż we wtorek, 6 czerwca.

 

Pamiętajcie, że pula biletów objętych promocją jest ograniczona i może wyczerpać się wcześniej. A chętnych nie brakuje! Wszystkie kursy linii P7 oraz POL7 trwają tylko 3 godziny i są realizowane komfortowymi autokarami wyposażonymi w klimatyzację, Wi-Fi, toalety czy udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. To najlepsza propozycja na rynku!