Jeden z najpiękniejszych regionów Tajlandii, słynący m.in. z pięknych plaż, wysp i esencjonalnej kuchni – Krabi w rekordowo niskiej cenie z Warszawy! Za przeloty na pokładach 5-gwiazdkowej linii zapłacisz jeszcze w maju i w czerwcu ok. 1550 zł! Leć do miejsca, które według wielu zostawia daleko w tyle Phuket, zanurz się w turkusowych wodach Morza Andamańskiego i… odpłyń

 

Phuket – Krabi, Krabi – Phuket: dyskusja o tym, które z tych miejsc zasługuje na większe uznanie, jest żywa od miesięcy. W ostatnim czasie przeważają chyba entuzjaści prowincji Krabi, która oprócz pięknych plaż (m.in. Klong Muang, czy Ao Nang,) ma do zaoferowania niesamowite atrakcje wszystkim entuzjastom nurkowania, a dla innych stanowi świetną bazę wypadową na pobliskie wyspy (także te bezludne). Dzięki bajecznej ofercie 5-gwiazdkowych linii Qatar Airways do Krabi polecisz z Warszawy już za 1552 zł!

 

Nasza technologia pozwala na błyskawiczne znalezienie największych spadków cen na loty z Polski oraz innych krajów europejskich w najróżniejsze zakątki świata. Codziennie wybieramy dla Ciebie świeżą, najbardziej atrakcyjną ofertę spośród naszych danych.

 

Podane ceny są aktualne na 12 maja 2017 roku – pamiętaj, że okazje takie jak ta, znikają bardzo szybko, więc z każdą chwilą rośnie prawdopodobieństwo wyprzedania miejsc dostępnych w promocyjnej cenie.