Wyjeżdżając na narty lub snowboard tej zimy turyści mogą obniżyć koszt wyprawy od kilkudziesięciu do nawet kilkuset zł, rezerwując je przez serwis Travelplanet.pl

Największy polski multiagent turystyczny do każdej rezerwacji wyjazdu na narty lub snowboard dodaje ekstra korzyść – to możliwość wyserwisowania sprzętu lub zakup narty, buty narciarskie, kije, gogle, kaski,deski i buty snowboardowe topowej marki Salomon.

By skorzystać z okazji wystarczy wykupić zimowe wakacje za pośrednictwem Travelplanet.pl po cenach identycznych jak u touroperatorów.

Do końca lutego zakup lub dokupienie sprzętu zimowego można połączyć z możliwością serwisowania nart lub snowboardu w sklepach Decathlon. Rabat na sprzęt Salomona udzielany jest w przypadku rezerwacji dokonanych do 15 marca.

TRAVELPLANET.PL

Największy polski multiagent w turystyce sprzedający przez Internet, Call Center oraz Punkty Obsługi Klienta ofertę starannie sprawdzonych, największych polskich organizatorów wyjazdów. Jednocześnie ma w swojej ofercie bilety lotnicze, hotele, ubezpieczenia podróżne oraz umożliwia wynajem samochodów w dowolnym miejscu na świecie. Pierwsza firma e-commerce na warszawskiej GPW, która obsłużyła ponad pół miliona klientów, jest laureatem platynowego trofeum „NAGRODA FAIR PLAY”.

Najlepszy serwis rezerwacyjny według portalu interaktywnie.pl, który w 2013 r. sporządził ranking w oparciu o oceny ekspertów branży internetowej. W 2013 roku po raz siódmy Travelplanet.pl zajął pierwsze miejsce w rankingu sklepów internetowych (turystyka) Money.pl, (wcześniej sporządzanego wspólnie z Gazetą Wyborczą oraz serwisem Wyborcza.biz). W 2010 roku kapituła konkursu Najwyższa Jakość Quality International przyznała spółce tytuł Laureata oraz Złote Godło w kategorii QSERVICES — usługi najwyższej jakości. Portal travelplanet. pl został także laureatem Złotego Godła w konkursie Laur Klienta 2010, w kategorii sklepów internetowych — turystyka.