W dniach 10–13 grudnia odbędą się popularne Targi Turystyczne w Izmirze. Wezmą w nich udział 902 firmy z 30 krajów, a odwiedzający zjadą się aż z 67 państw. Wydarzenie jest idealną platformą biznesową, która umożliwia promocję tureckich obszarów turystycznych wśród przedstawicieli branży.


Turcja – turystyczny raj

Turcja słynie ze swych atrakcji turystycznych i to one w znacznym stopniu napędzają gospodarkę tego kraju. Od lat, jako kierunek swoich podróży, obierają go odwiedzający z całego świata. Na popularność tureckich destynacji składają się przede wszystkim kurorty nad wybrzeżem Morza Egejskiego i Morza Śródziemnego, Stambuł, Kapadocja oraz zabytki kultury antycznej. Ale ten piękny kraj ma do zaoferowania turystom znacznie więcej, dlatego też w Izmirze zorganizowano Targi Turystyczne Travel Turkey.

O wydarzeniu

To już 9 edycja Kongresu, którą swym patronatem objęło Ministerstwo Turystyki. Celem targów jest promowanie bogactwa turystycznego różnych regionów Turcji wśród zagranicznych inwestorów turystycznych, touroperatorów oraz klientów planujących wyjazdy indywidualne. Uczestnicy wydarzenia będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat branży, a także nawiązać nowe kontakty, które mogą w przyszłości zaowocować międzynarodową współpracą biznesową. W ramach wydarzenia odbędzie się również Międzynarodowy Kongres Turystki Gastronomicznej, na którym pojawią się eksperci z dziedziny gastronomii i turystyki. 

Zapraszamy!