Rozpoczęła się szósta już edycja plebiscytu na najlepsze polskie hotele TOPHOTEL 2014. W tym roku konkurs wzbogacił się o nową kategorię „apartments”, odświeżona także została oficjalna strona plebiscytu. Zwycięzców poznamy podczas uroczystej Gali zaplanowanej na 5 czerwca. Organizatorami są Netmedia Business Travel, hotele.pl i eTravel.

 

Jeden z najstarszych rankingów popularności hoteli w Polsce, cieszy się nie słabnącym zainteresowaniem w branży, ponieważ o wyborze na listę nominowanych decydują sami klienci, wystawiając hotelom pozytywne opinie. W każdej z 19 kategorii nominowane zostały trzy obiekty z najlepszymi ocenami uzyskanymi od klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Dwie kategorie specjalne to wyróżnienia dla najlepszego partnera biznesowego grupy eTravel w 2013 r. (TOPHOTEL Partner) oraz najlepszego hotelu według wszystkich nominowanych obiektów, wybrany na podstawie ankiety wypełnianej przez pozostałych nominowanych (TOPHOTEL 2014).

Wszystkie nominowane hotele można zobaczyć na specjalnej plebiscytowej stronie tophotel.pl, gdzie również można oddać swój głos. Lepszej prezentacji obiektów sprzyja nowy, bardziej przejrzysty układ strony. Organizatorzy zdecydowali się w tym roku na dodanie nowej kategorii – TOPHOTEL Apartments, w odpowiedzi na coraz większą popularność tego typu zakwaterowania, wybieranego zarówno podczas podróży prywatnych, jak i służbowych.

Głosowanie w tegorocznej edycji TOPHOTEL trwa do 19 maja, a jego wyniki zostaną ogłoszone 5 czerwca podczas uroczystej Gali, która co roku gromadzi blisko 200 przedstawicieli hoteli z całej Polski.

Tegorocznymi partnerami medialnymi plebiscytu zostały tygodnik Polityka oraz miesięcznik Businessman.pl, a patronat branżowy objął Hotelarz.