HanseMerkur rozpoczął współpracę z kolejną polską siecią biur podróży – Travel Shops. W ten sposób liczba punktów sprzedaży ubezpieczeń podróży HanseMerkur wzrosła do ponad 250. Travel Shops to ogólnopolska sieć biur podróży działających pod wspólną marką z dostępem do szerokiej oferty produktów turystycznych

 

 Doświadczona grupa 70 wyspecjalizowanych doradców wakacyjnych porównuje oferty i pomaga w wyborze najlepszej, uwzględniając także oceny i opinie naszych Klientów. Współpraca z Travel Shops doskonale wpisuje się w strategię Ubezpieczyciela. Przez dwa lata naszej obecności na polskim rynku, mamy na uwadze dotarcie do Klientów indywidualnych i umożliwienie im swobodnego zakupu ubezpieczenia, w dogodnym dla nich miejscu – mówi Renata Łątka, Operations Manager w HanseMerkur Ubezpieczenia Podróży.

 

O Travel Shops

Travel Shops jest Siecią kilkudziesięciu biur podróży w Polsce, utworzoną przez renomowane, wiodące na rynkach lokalnych biura podróży. Travel Shops jako Sieć funkcjonuje na rynku od 2007 r., a niektóre biura Sieci od kilkunastu lat, co dało olbrzymie doświadczenie oraz znajomość potrzeb Klientów. Konsultanci Travel Shops sprzedają produkty i usługi turystyczne najlepszych i sprawdzonych organizatorów turystyki w Polsce. Każda oferta wyjazdu jest starannie wybrana i aktualizowana na bieżąco przez 24 h/dobę.

 

O HanseMerkur

Historia firmy z Hamburga to już ponad 140 lat doświadczenia. Aktualnie drugi największy ubezpieczyciel turystyczny na swoim rodzimym rynku w Niemczech. W niektórych segmentach turystyki, jak wycieczki autokarowe i rejsy statkiem, jest niekwestionowanym liderem. Od 01.08.2015 firma obecna na polskim rynku, z dedykowaną ofertą ubezpieczeń podróży dla klientów z Polski. HanseMerkur oferuje ubezpieczenia zarówno dla klientów indywidualnych, biur podróży jak również organizatorów turystyki. Oferta ubezpieczyciela dostępna w biurach podróży na terenie całej Polski oraz dla klientów linii lotniczych airberlin i Eurowings, na stronach internetowych przewoźników.

 

HanseMerkur Ubezpieczenia Podróży
Renata Łątka, Operations Manager
Tel. +48 22 890 78 40
Mobile +48 734 101 351
renata.latka@hansemerkur.pl
www.hansemerkur.pl