Langley, Wielka Brytania, 1 kwietnia 2015 r. — Firma Travelport, czołowy dostawca systemów i technologii dystrybucji i obsługi płatności oraz innych rozwiązań dla wartej 7 bilionów USD światowej branży turystycznej, odnowiła wieloletnią umowę z Grupą East Sea Travel — czołową europejską grupą biur podróży.

Grupa East Sea Travel prowadzi działalność w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Czechach, Słowacji i Polsce, specjalizując się w organizacji podróży do Azji. Grupa wciąż zwiększa swój udział w europejskim rynku zarówno poprzez wzrost organiczny, jak i przejęcia.
Dzięki odnowieniu umowy Grupa będzie nadal korzystać z coraz szerszego katalogu produktów i usług firmy Travelport, które zapewniają jej dostęp w czasie rzeczywistym do oferty ok. 400 przewoźników (w tym czołowych niskokosztowych linii lotniczych), ponad 600 000 hoteli (w tym 500 000 niezależnych), 35 000 wypożyczalni samochodów, 55 linii żeglugowych i organizatorów imprez turystycznych oraz 12 dużych sieci kolejowych.
„Niezmiernie cieszymy się z przedłużenia współpracy z firmą Travelport, która jest naszym partnerem technologicznym już od wielu lat” — powiedział Le Anh Hung, dyrektor zarządzający Grupy East Sea Travel. „Niezwykle szeroka oferta innowacyjnych produktów firmy Travelport znakomicie wpisuje się w naszą misję, jaką jest zapewnienie naszym klientom jak największego wyboru”.
„Grupa East Sea Travel od wielu lat jest naszym cenionym klientem, z którym utrzymujemy długofalowe relacje” — dodał Marcin Pilarski, dyrektor zarządzający Travelport odpowiedzialny za region Europy Wschodniej. „Bardzo cieszy nas również rozszerzenie współpracy z Grupą East Sea Travel o usługi w dziedzinie płatności oraz usługi inne niż rezerwacje biletów lotniczych, ponieważ są to kluczowe obszary
dla firmy Travelport”.