ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTAMI PRACY W DZIALE IT

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, ogłosił dziś (2 kwietnia), że w sobotę, 25 kwietnia 2015r. organizuje dzień rekrutacyjny i zamierza zatrudnić specjalistów w dziale IT w tzw. „Ryanair Lab” w Dublinie, w Irlandii.

Ryanair rozwija ekscytujący i innowacyjny zespół  „Ryanair Lab”, dzięki któremu zmienia cyfrowe doświadczenia i interakcje, z jakimi klient ma do czynienia na stronie internetowej. Zapraszamy specjalistów IT do udziału w rekrutacji, gdzie będą mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów.
Ryanair zamierza wypełnić szereg ról w następujących obszarach:
•    Frontend Development – to deliver best in class user interfaces
•    Java Development – to deliver solutions for web-based apps
•    Release Engineering – to support and improve our tools for continuous builds
•    iOS Development – to build apps for the iOS platform using agile work practices
•    Data Science – to carry out analysis of Ryanair’s data using the full suite of tech tools
•    Data Warehouse Development – to develop innovative Data Warehouse solutions
•    Business Intel – to understand our business requirements
•    UX & UI Designers – to design user journeys and experiences

Siedziba Ryanair w Dublinie jest domem dla ponad 400 pracowników, z czego ponad 100 członków zespołu „Ryanair Labs” pracuje nad najbardziej zaawansowaną technologią dla największej linii lotniczej w Europie. Zainteresowani pracą, potencjalni kandydaci  powinni wejść na ryanair.com i sprawdzić ” Ryanair visiting Poland to Hire IT Talent”, w sekcji praca, w celu szczegółowego zapoznania się z ofertami pracy i zarejestrowania swojego uczestnictwa w spotkaniu 25 kwietnia.

 

Robin Kiely z Ryanair powiedział:
“Ryanair zmienił podróże lotnicze w Europie na zawsze – teraz zmieniamy podróże w świecie online dzięki “Ryanair Labs”, który reprezentuje nowoczesną sztukę innowacyjnych rozwiązań cyfrowych z siedzibą w naszym biurze w Dublinie. Zbliżający się dzień rekrutacyjny we Wrocławiu to świetna okazja dla tych, którzy szukają kariery w dziale IT w największej linii lotniczej w Europie. Oferty pracy na pewno spodobają się wielu kandydatom, a my czekamy na najlepszych specjalistów IT z Polski podczas dnia rektrutacji we Wrocławiu 25 kwietnia.”