Bilety w promocyjnych cenach w ramach akcji „Tanie e-podróżowanie” udostępniają dziś polscy przewoźnicy współpracujący z wyszukiwarką e-podróżnik.pl. Dzięki promocji, tysiące pasażerów ma możliwość taniego podróżowania w okresie tegorocznych wakacji  – bilety dostępne są już od 1zł.

Nadszedł czas wakacyjnych podróży. Przewoźnicy autobusowi wspólnie w wyszukiwarką e-podróżnik.pl przygotowali dla pasażerów atrakcyjną promocję – od dzisiaj, użytkownicy planujący podróż w Internecie mają możliwość kupna biletów w obniżonych cenach na wiele atrakcyjnych połączeń. Tanie bilety zdecydowali się udostępnić w wyszukiwarce najwięksi polscy przewoźnicy autobusowi, a także mniejsze firmy przewozowe.
Promocja obejmuje przede wszystkim wiele popularnych w okresie wakacji tras. Pasażerowie z biletem zakupionym już od 1 zł mogą udać się w podróż  m. in. nad polskie morze, w góry, na Mazury czy w Bieszczady. Kursy, na które można zakupić tanie bilety zostały oznaczone w wyszukiwarce hasłem „Tanie e-podróżowanie”.
Jak zapowiada wyszukiwarka e-podróżnik.pl, bilety już od 1zł to od dzisiaj stały element oferty wielu przewoźników sprzedających bilety w Internecie. Dzięki temu, Polacy mogą podróżować z promocyjnymi biletami nie tylko w okresie wakacji, ale również w ciągu całego roku.
Planowanie wakacyjnych podróży w Internecie zyskuje co roku na popularności. Na dzień dzisiejszy, podróżni wprowadzili do wyszukiwarki e-podróżnik.pl ponad 80 tys. zapytań odnośnie wyjazdów wakacyjnych – to aż 4 razy więcej niż w roku ubiegłym.*
e-podróżnik.pl to pierwsza w Polsce, kompleksowa wyszukiwarka połączeń kolejowych i autobusowych, a także połączeń komunikacji miejskiej. Właścicielem marki e-podróżnik.pl jest spółka akcyjna Teroplan S.A. (dawniej INVENTORS.PL A. Soroczyński, J. Stuglik, T. Hajnos Spółka Cywilna). Obecnie e-podróżnik.pl udostępnia rozkłady jazdy blisko  1 000 przewoźników kolejowych i autobusowych z Polski, Czech oraz Niemiec. e-podróżnik.pl jako jedyna wyszukiwarka połączeń oferuje innowacyjny sposób wyszukiwania door-to-door (od adresu do adresu), łącząc komunikację miejską z międzymiastową. Wyszukiwarka dostępna jest także w formie aplikacji na wszystkie urządzenia mobilne wykorzystujące system Android. e-podróżnik.pl oferuje także stacjonarną sprzedaż biletów w ponad 150 punktach na terenie całego kraju. Misją wyszukiwarki jest ułatwianie wszystkim pasażerom planowania podróży różnymi środkami transportu zbiorowego.
* Analiza została przeprowadzona na podstawie statystyk e-podróżnik.pl do dnia 1 lipca 2014.