Z okazji Święta Zakochanych Air France oferuje przeloty do stolicy Francji już od 439 PLN.* Bilety można rezerwować od 12 do 14 lutego br., a oferta dotyczy wylotów realizowanych między 17 lutego a 14 kwietnia br.

 

Paryż jest niezmiennie najpopularniejszym kierunkiem turystycznym nie tylko wśród Polaków, ale również wśród podróżnych z całego świata. Magiczne miasto przyprawia o zawrót głowy mnogością muzeów, parków i eleganckich butików. Kryje w sobie również wiele romantycznych miejsc, które sprzyjają wyznaniom miłosnym czy celebrowaniu ważnych rocznic. Niezmiennie już od lat, wielu Polaków to właśnie tu decyduje się wypowiedzieć słowo: „tak” w Ambasadzie Polskiej w Paryżu.

Opcji na spędzenie niezapomnianych chwil w stolicy Francji jest wiele, np. rejs statkiem po Sekwanie, podczas którego serwowana jest wykwintna kolacja przy lampce szampana. Zakochani przepływają pod 15 mostami w rytmie romantycznej muzyki, podziwiając najpiękniejsze zabytki miasta, w nocy iskrzące milionami kolorowych światełek. Doskonałym dopełnieniem wieczoru może być wizyta w słynnym Lido, jednym z najbardziej eleganckich kabaretów w Paryżu. Barwna sceneria, fantazyjna choreografia, ekstrawaganckie kostiumy skąpo ubranych tancerek, humor i perfekcja wykonania, niezmiennie zachwycają wszystkich gości.

W mieście artystów, w którym przez wiele lat mieszkał Fryderyk Chopin, nie brak atrakcji dla miłośników kultury i sztuki. Lista najpiękniejszych paryskich zabytków jest bardzo długa, a wśród najsłynniejszych jest Katedra Notre-Dame, Panteon czy Pałac Elizejski. Odwiedzając Paryż warto skosztować również wybornych trunków i dań wykwintnej francuskiej kuchni. Z pewnością warto udać się do licznych nietypowych restauracji w stylu Maison Baccarat (przepojona liryką kolacja przy śpiewie artystów operowych, w otoczeniu dzieł sztuki) czy kolacja w zupełnych ciemnościach (Dans le noir – tł. W ciemnościach).

Francuskie linie oferują bardzo dogodne połączenie między Warszawą i Paryżem. Dziennie realizowane są 3 rejsy na tej trasie (rano, w południe i wieczorem), a lot trwa około 2.5 godziny. Linie Air France niedawno wprowadziły specjalne ceny Mini – są to tanie taryfy lotnicze po Europie dla przelotów bez bagażu rejestrowanego (jest on dodatkowo płatny). Korzystając z taryfy Mini nie ma też możliwości zbierania mil w programie lojalnościowym Flying Blue.

Promocyjne bilety dostępne są na stronie www.airfrance.pl, w Call Center Air France pod numerem telefonu: +48 (22) 55 66 400, a także w biurach podróży na terenie całego kraju.

W Dniu Zakochanych miłe niespodzianki będą czekały również na pasażerów KLM wylatujących z Amsterdamu na trasach międzykontynentalnych. Tylko do 12 lutego br. można zamawiać bez dodatkowych opłat czekoladowe serca w serwisie KLM Wannagives. Pięknie zapakowane podarki, wraz z odręcznie napisanymi liścikami wręczy obsługa samolotu na wysokości ponad 9 kilometrów ponad ziemią.

Prezenty dla najbliższych można zamawiać przez cały rok w serwisie KLM Wannagives. Do wyboru są m.in. kosmetyki, słodycze, kwiaty, biżuterie, zabawki dla dzieci oraz dodatkowe udogodnienia jak więcej miejsca na nogi w Klasie Ekonomicznej. Zapakowany podarek zostanie wręczony w czasie lotu lub KLM dostarczy go bezpośrednio do domu.

 

*Cena dotyczy przelotu w taryfie MINI, w obie strony z wylotem z Warszawy i zawiera wszystkie podatki i opłaty lotniskowe przy rezerwacji biletu online.