Z okazji 90. urodzin LOT uruchomił wielką promocję na wszystkie 106 połączeń dostępnych w ofercie. Przez kolejne 12 dni, bilety na podróż tam i z powrotem do Europy dostępne są od 199 PLN, a do Azji i Ameryki Płn. od 1799 PLN! Promocja trwa do 20 stycznia i obejmuje ofertę połączeń z Warszawy jak również wielu innych miast w Polsce.

 

Z okazji 90. urodzin Polskie Linie Lotnicze LOT oferują pasażerom krótką i wygodną podróż do Europy, Azji i Ameryki Płn. w niezwykle przystępnych cenach. Od 9 do 20 stycznia można zdobyć promocyjne bilety na połączenia do miast takich jak Wilno, Larnaca, Ryga czy Tallin, Kluż Napoka od 199 PLN, a także Mediolan, Zurich, Hannower, Londyn, Monachium, Genewa, Berlin czy Wiedeń od 399 PLN! Z kolei bilety na podróż w dwie strony do Toronto czy Pekinu dostępne są od 1799 PLN, a do Singapuru czy Los Angeles od 1999 PLN!

 

Ponadto, atrakcyjna oferta dotyczy nie tylko podróży rozpoczynających się w Warszawie, ale również w innych miastach w Polsce, takich jak Gdańsk, Rzeszów czy Szczecin. Na przykład połączenie z Gdańska do Tel Awiwu i z powrotem dostępne będzie już od 399 PLN!

 

Warto podróżować z LOT-em nie tylko ze względu na korzystną ofertę cenową. LOT oferuje pasażerom bogaty wybór połączeń w ponad 100 kierunkach na świecie, a konkurencyjny hub na lotnisku Chopina w Warszawie umożliwia najkrótszy czas przesiadki w niespełna godzinę.

 

Oferta LOT-u to gwarancja najwyższego komfortu podróży. Jako jedyny przewoźnik w Europie, na połączeniach zarówno krótkiego i dalekiego zasięgu LOT oferuje aż 3 klasy podróży: LOT Business Class, LOT Premium Class i LOT Economy Class, z których każda spełnia indywidualne wymagania naszych pasażerów. Ponadto, LOT dysponuje również jedną z najmłodszych flot w Europie, a wszystkie rejsy do USA, Chin, Kanady, Japonii i Singapuru wykonuje najnowocześniejszymi samolotami świata – Boeingami 787 Dreamliner.

 

LOT jest jedną najstarszych linii lotniczych na świecie i jednocześnie najszybciej rozwiającą się linią lotniczą w Europie. Od 2016r. uruchomił 65 nowych połączeń. Już w styczniu br. wystartowały rejsy z Warszawy do London-City, w tym roku planowane są kolejne w tym m.in. do Miami, Bejrutu i Warny.

 

Urodzinowa promocja trwa od 9 stycznia do 20 stycznia 2019 roku i obejmuje wszystkie połączenia dostępne w ofercie LOT-u. W wymarzoną podróż można wyruszyć w okresie od 19 lutego do 31 maja. Promocje dotyczą podróży rozpoczynające się z wybranych miast w Polsce, jak również połączeń transferowych z wybranych miast zagranicą, z krótką i wygodną przesiadką na Lotnisku Chopina w Warszawie.

 

Bilety w promocyjnych cenach dostępne są we wszystkich kanałach sprzedaży tj. na www.lot.com, za pośrednictwem LOT Contact Centre, LOT Travel i u agentów.