czyli 45 sekund do spełnienia LOT-niczych marzeń!

Warszawa, 24 kwietnia 2014 roku – Podróżujesz? Filmujesz? Od dawna myślisz o dzieleniu się swoją pasją? LOT ogłasza międzynarodowy konkurs na filmy inspirujące do podróży samolotem! Już dziś możesz pokazać najciekawsze miejsca, które Cię zafascynowały, urzekły i zaskoczyły!

Wystarczy przygotować krótką podróżniczą opowieść o miejscu do którego docierają samoloty LOT-u (do 45 sekund), wejść na stronę lot.com/inspiracje, kliknąć
w konkursowy kafelek i wgrać swój film. To pierwszy krok do tego, by wygrać bilety lotnicze i spełnić kolejne podróżnicze marzenie.

Każdy autor może przygotować krótki reportaż, który opowie co ciekawego, inspirującego i niezwykłego można zobaczyć, zjeść lub zrobić w kraju który odwiedził z LOT-em. Scenariusz i forma ograniczone są jedynie wyobraźnią twórców.

Widzowie wybiorą spośród wyselekcjonowanych przez jury najlepsze produkcje.
Nagrody, bilety lotnicze, zostaną przyznane w trzech kategoriach: nagroda główna, nagroda publiczności i nagroda specjalna. Na Nagrodę Publiczności można głosować poprzez oddanie głosu , w serwisie milionyou.com/lot oraz na portalu społecznościowym www.facebook.com/PLLLOT, poprzez wykorzystanie przycisku „Głosuję na ten film” zamieszczonego pod każdym filmem.

Rozstrzygnięcie konkursu  nastąpi 28 lipca.
Współorganizatorem konkursu Veni Vidi Movie jest Millionyou.

MillionYou łączy talenty kreatywnych społeczności z wiodącymi markami, generuje innowacyjne pomysły i realizuje kampanie angażujące konsumentów.

Regulamin i szczegóły dotyczące konkursu na: www.millionyou.com/lot