Vouchery eSKY.pl na produkty turystyczne o wartości 450 PLN do zdobycia w ofercie Citi Handlowy dla internetowych klientów.

Voucher może otrzymać każda osoba, która drogą internetową aplikuje o kartę kredytową banku, zaloguje się do bakowości elektronicznej Citibank Online oraz dokona transakcji bezgotówkowych nową kartą na kwotę 2000 PLN.

– Dotychczas vouchery oferowaliśmy wyłącznie naszym własnym klientom, jako gratisy czy nagrody w konkursach. Teraz zdecydowaliśmy się na współpracę opartą o vouchery z partnerem zewnętrznym, któremu nie tylko musimy je dostarczyć, ale także przeprowadzić później profesjonalną obsługę ich realizacji – mówi Tomasz Kaczmarek, marketing manager eSKY.pl.

Voucher obowiązuje na bilet lotniczy na linie tanie lub regularne, a także hotele na całym świecie,  znajdujące się w ofercie eSKY.pl. Warunkiem otrzymania vouchera jest zamówienie karty kredytowej Citibank PremierMiles online, a następnie dokonanie nową kartą transakcji bezgotówkowej na kwotę minimum 2 000 PLN, a także zarejestrowanie się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Osoby, które zrealizują te założenia w terminie do 30 dni otrzymają od banku Citi Handlowy voucher. Będzie można go wykorzystać kontaktując się z Telefonicznym Centrum Obsługi serwisu eSKY.pl pod dedykowanymi numerami telefonu 801 420 303 lub +48 32 728 3000. Ważne jest to, że podczas procesu rezerwacji produktów turystycznych nie jest wymagane wykorzystanie dokładnej
kwoty 450 PLN. Można wykorzystać tylko jej cześć, lub jeśli wartość wybranych produktów przekracza wartość vouchera, uiścić stosowną dopłatę przelewem lub za pomocą karty kredytowej.