Od Wenecji, przez Rio de Janeiro po Melbourne i Wyspę Komodo – Lidl Podróże proponuje otwartym na niezwykłe podróże turystom rejs dookoła świata w 114 dni. Taka wyprawa może okazać się największą przygodą życia. Oferta dostępna w sprzedaży już od soboty, 20.04.

Lidl Podróże oferuje klientom dziesiątki wypraw do najbardziej urokliwych zakątków Polski oraz egzotycznych destynacji zagranicą. Tym razem w sprzedaży pojawi się prawdziwa perełka i tym samym wymarzona propozycja dla wielu spośród miłośników podróży. Po raz pierwszy na rynku w ofercie sieci znalazł się 114-dniowy rejs dookoła świata, 5-gwiazdkowym statkiem Costa Luminosa.

Podróżujący w 114 dni zwiedzą blisko 30 państw na 5 kontynentach i przebędą dystans ponad 45 000  km. Przez ten czas będą mieszkać na 5-gwiazdkowym statku Costa Luminosa, który stanowi prawdziwy diament we flocie Costa Cruises – charakteryzuje się nowoczesnym designem, najlepszej jakości materiałami oraz wykonaniem, tym samym jest miejscem pełnym światła, wyrafinowanym, a zarazem innowacyjnym. Na pokładzie znajdują się 4 jacuzzi, 3 baseny, boisko sportowe, ścieżka do joggingu i jeżdżenia na rolkach, Kino 4D, kasyno, dyskoteka, minigolf, kafejka internetowa, butiki, teatr, symulator Formuły 1, biblioteka oraz wiele innych atrakcji.

Tak niezwykła podróż kosztuje 69 999 zł/1 os. Cena zawiera: przejazd autokarem z Warszawy do portu w Wenecji, rejs statkiem Costa Luminosa, zakwaterowanie w kabinie wewnętrznej classic (w ofercie dostępne są również inne rodzaje kabin), trzy posiłki dziennie, serwis bagażowy i kabinowy, opłaty portowe, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu, pakiet napojów do posiłków, pakiet 11 wycieczek fakultatywnych oraz najważniejsze – opiekę polskiego pilota podczas podróży.

Statek rejsowy odpływa z portu 5 stycznia 2019. Zatem czas rozpocząć przygodę życia! Szczegółowy plan rejsu oraz więcej niezwykłych ofert znajduje się na stronie https://lidl-podroze.pl