PolskiBus.com ponownie wprowadza popularną ofertę na podróże dla dzieci! Promocja obejmuje przejazdy na wszystkich trasach krajowych realizowanych przez PolskiBus.com od dziś aż do 5 września. Osoby, które wybierają się na wyjazd razem z pociechami mogą kupić bilet dla dziecka do lat 6 za 0 zł, a obowiązywać będzie jedynie opłata rezerwacyjna w wysokości 1 zł. Okres wakacyjny to najlepszy moment aby wybrać się na rodzinny wypad do jednego z magicznych polskich miast

 

-PolskiBus.com udostępnia ofertę specjalną dla dzieci do lat 6 aż do 5 września!

-Jedyny koszt biletu to opłata rezerwacyjna w wysokości 1 zł

-Promocja obowiązuje na krajowych kursach realizowanych przez PolskiBus.com

 

Wakacje to najgorętszy okres na wspólne, rodzinne wyjazdy. Od dziś udostępniamy Państwu naszą hitową ofertę dla naszych najmłodszych Pasażerów, obowiązującą także na nowo uruchomiony kalendarz połączeń na najbardziej wyczekiwany czas w roku. Od teraz każde dziecko, do ukończenia 6 roku życia podróżuje z nami za darmo, a jedynym kosztem jest opłata rezerwacyjna w wysokości 1 zł. Pula biletów od złotówki, bezpłatny przejazd dla dzieci, a do tego rezerwacja miejsc w autokarach… Czego można chcieć więcej? Staramy się z całych sił, aby nasza oferta była najatrakcyjniejsza na rynku. Dlatego zachęcamy, aby wypróbowali Państwo wszystkie nasze niespodzianki już dziś kupując bilety na www.PolskiBus.com! – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Regulamin Promocji „Dzieci do lat 6 za 0zł*!”.

1. Koszt biletu promocyjnego to 0 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.
2. Promocja dotyczy wyłącznie tras krajowych realizowanych przez PolskiBus.com.
3. Z promocji mogą skorzystać dzieci do 6 roku życia (tj. do dnia ukończenia 6 roku życia).
4. W ramach jednej transakcji użytkownik może zakupić do 9 biletów.
5. Dziecko/grupa dzieci musi podróżować pod opieką osoby pełnoletniej (rodzica lub opiekuna). Dziecko bez opiekuna nie zostanie wpuszczone na pokład autokaru.
6. Zakupu biletu dla opiekuna/opiekunów należy dokonać oddzielnie.
7. Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupu biletów za pomocą wyszukiwarki połączeń na stronie internetowejwww.polskibus.com,zaznaczając w zakładce ULGI opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”.
8. Wejście do autokaru jest możliwe wyłącznie na podstawie okazania numeru rezerwacji – dzieci również musza go posiadać.
9. Promocja ma charakter limitowany i obowiązuje do 5.09.2017 r.
10. Promocja dotyczy wyłącznie przejazdów indywidualnych zaś nie dotyczy grup zorganizowanych.

* – koszt biletu wynosi 0 zł aby wygenerować bilet należy jednak opłacić 1 zł opłaty rezerwacyjnej.