Firma Nobu Hospitality z przyjemnością ogłasza otwarcie resortu Nobu Ryokan Malibu, pierwszego z serii Ryokan Collection firmy, już 28 kwietnia 2017 r. Znajdujący się tuż obok restauracji Nobu Restaurant Malibu i komponujący się z lużną elegancją kalifornijskiego wybrzeża resort Nobu Ryokan Malibu zapewni gościom ustronie w nowoczesnym stylu z usługą na najwyższym poziomie, a wszystko to w autentycznym stylu inspirowanym japońskimi Ryokan

 

Usytuowany przy słynnej plaży Carbon ciągnącej się wzdłuż przybrzeżnej drogi stanowej Pacific Coast Highway resort Nobu Ryokan Malibu przeszedł całkowitą przemianę z retro motelu plażowego z lat 50. w wyjątkowe, luksusowe miejsce docelowe. Na terenie resortu znajduje się 16 indywidualnie zaprojektowanych pokojów rozłożonych na dwóch piętrach, a z wszystkich apartamentów rozciągają się panoramiczne widoki na ocean i spokojny dziedziniec skierowany ku wodzie, na którym można podziwiać także bujną naturalną roślinność kalifornijską.

 

Nad przemyślanym projektem, który równoważny przepływ energii, paletę neutralnych kolorów i ekologiczne materiały, czuwały firmy architektoniczne Studio PCH i Montalba Architects oraz projektanci z TAL Studio, Shawmut Design and Construction, C.W. Eisner i Nikita Khan. Intensywne, naturalne palety materiałów drewna tekowego, brązu i wapienia przenikają tak wnętrze, jak i zewnętrzną część budynku, oddając minimalistyczną estetykę tradycyjnych japońskich gospód przy jednoczesnym zachowaniu luźnego stylu panującego w okolicy. Każdy pokój gościnny został indywidualnie zaprojektowany w celu zapewnienia niepowtarzalnych doświadczeń i zasłużonego odpoczynku. Projekty łączą w sobie naturalne, kalifornijskie widoki z elementami tradycji japońskiej takimi, jak maty tatami, piaskowe ściany wapienne czy ręcznie wykonane naczynia do kąpieli z drewna tekowego.

 

Goście mogą także skosztować wyjątkowego menu hotelowego w pokoju lub oddać się przeżyciom kulinarnym w uznanej restauracji Nobu Malibu szefa Nobu, która znajduje się tuż przy resorcie i zapewnia gościom preferencyjne rezerwacje. Resort wyposażony jest także w ponad 11-metrowy basen odkryty z widokiem na Ocean Pacyficzny, dostęp do plaży Carbon, siłownię, dostęp do Malibu Racquet Club i spokojny taras relaksacyjny.

 

W duchu Omotenashi, czyli japońskiej sztuki gościnności, resort Malibu z pełnym mistrzostwem łączy w sobie luksus, dobrą zabawę, rzemiosło i teatr – wszystkie wartości tak bardzo ważne dla międzynarodowych gości firmy Nobu Hospitality. Seria Nobu Ryokan Collection obejmuje szereg ekskluzywnych resortów położonych w egzotycznych miejscach docelowych i miastach węzłowych, w których goście poszukują luksusowych świątyń relaksacji w wyjątkowym otoczeniu. Ustronne miejsca wypoczynku zapewniają także najwyższy poziom usług i luksusowe produkty w autentycznym stylu inspirowanym japońskimi Ryokan.

 

Zapytania o rezerwacje w resorcie Nobu Ryokan Malibu można przesyłać poprzez stronę: www.noburyokanmalibu.com.