Walentynki to okazja do spędzenia czasu w pysznej i pełnej niespodzianek atmosferze w Galerii Malta! 14 lutego – na gości galerii będą czekały niezwykłe walentynkowe dekoracje oraz róże – kwiaty będące wyrazem gorących uczuć. W sobotę, 16 lutego, kulinarny wirtuoz Mateusz Gessler oraz Nikodem Rozbicki – gwiazda 3. części kultowego filmu Kogel-Mogel rozgrzeją serca wspólnym gotowaniem walentynkowych potraw. W sobotę odbędzie się też finał konkursu, w którym nagrodą główną jest romantyczny wyjazd do Paryża! Moc innych atrakcji również gwarantowana!

 

W czwartek 14 lutego już od rana atmosferę Walentynek podkreślą dekoracje okolicznościowe. A w samo południe w pasażu rozdamy klientom galerii 600 róż! 

 

W sobotę, 16 lutego, od godziny 11.00 Mateusz Gessler oraz Nikodem Rozbicki będą szykować 5-daniowe walentynkowe menu. Czym zaskoczą gości popularny szef kuchni i aktor młodego pokolenia, który ze swadą wcielił się w rolę syna bohaterki kultowego filmu Kogel-Mogel? Wspólne gotowanie rozpocznie się od walentynkowej przekąski, aby przejść przez dania główne. Na koniec prowadzący zaproszą na wielki finał. O godzinie 17.00 przygotują i zaserwują miłosny deser, nawiązujący do święta zakochanych i charakteru filmowej produkcji – będzie to Floating Island, oczywiście na bazie kogla-mogla – jak zdradzają prowadzący. 

 

Po każdej części kulinarnej, która będzie trwała ok. 40 minut, widzowie pokazów będą mogli porozmawiać oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z prowadzącymi w specjalnie przygotowanym atelier. 

 

Dla wszystkich marzących o romantycznym wyjeździe we dwoje, mamy miłosny konkurs, którego wielki finał odbędzie się właśnie w sobotę. Na zwycięzców czeka wycieczka do uwielbianego przez wszystkich zakochanych Paryża; weekend w luksusowym hotelu SPA w Polsce oraz pakiet relaksacyjnych zabiegów w Poznaniu. Zgłoszenia do konkursu oraz jego regulamin – facebook/Galeria Malta  

Single i singielki będą mogli skorzystać ze speed dates. Szybkie randki będą się odbywały w kawiarni Słodkie Historie, zlokalizowanej na terenie Galerii Malta. Każdy zainteresowany uczestnik będzie mógł zarejestrować się przed wydarzeniem na stronie www.randkazpoznaniem.pl lub na miejscu. Szczegóły zabawy dostępne również na facebook / Galeria Malta

 

A ci, którzy zechcą umilić sobie walentynkową sobotę zakupami i wydadzą ponad 200 PLN – będą gratyfikowani biletami do kina. To doskonałe ukoronowanie tego sympatycznego święta. 

 

„Walentynki to święto, które podbiło serca Polaków. Chcieliśmy potraktować je jako okazję do miłego spędzenia czasu i wspólnej zabawy. Nic tak nie wpływa na samopoczucie, jak dobre towarzystwo, miły poczęstunek i niespodzianki, które szykujemy dla naszych klientów. Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy odwiedzą Galerię Malta w te zimowe dni, spędzą je w gorącej atmosferze dobrej zabawy” – zaprasza Lech Polański, dyrektor centrum. 

 

PROGRAM IMPREZY „MIŁOSNY KOGEL-MOGEL W GALERII MALTA”

11.00 – 11.15 – Rozpoczęcie eventu, przywitanie gości specjalnych

11.15 – 11.45 – Przygotowywanie I dania + degustacja

11.45 – 12.00 – Rozdawanie autografów w atelier przez Mateusza Gesslera i Nikodema Rozbickiego

12.00 – 12.45 – Przygotowywanie II dania + degustacja

12.45 – 13.00 – Rozdawanie autografów w atelier

13.00 – 13.45 – Przygotowywanie III dania + degustacja

13.45 – 14.00 – Przerwa muzyczna

14.00 – 14.30 – II Etap konkursu miłosnego – na scenie

14.30 – 15.20 – Przygotowywanie IV dania + degustacja

15.20 – 15.50 – Rozdawanie autografów w atelier

15.50 – 16.00 – Przerwa muzyczna + informacja o finale konkursu

16.00 – 16.50 – III Etap konkursu miłosnego – pod sceną

16.50 – 17.00 – Finał konkursu, wręczenie nagród

17.00 – 17.30 – Przygotowywanie V dania + degustacja

17.30 – 17.50 – Rozdawanie autografów w atelier

17.50 – 18.00 – Zakończenie eventu, pożegnanie z zaproszonymi gośćmi

 

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w Poznaniu, zarządzane przez Sierra Balmain. Na 54 000 m² powierzchni handlowej gromadzi ponad 110 sklepów i punktów usługowych wielu światowych i lokalnych marek, z segmentu mid-mass market i premium. Centrum wyróżnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych poznańskiej Malty, strefa restauracyjna z widokiem na Jezioro Maltańskie
oraz bogata oferta sportowo-rozrywkowa. W Galerii Malta swoje miejsce znalazły: 10-salowe Multikino, największy w Poznaniu klub squasha, dwa escape room’y, Poznańska Szkoła Akrobatyki i klub fitness.