•    Od 5 maja połączenia na linii P1 pomiędzy Warszawą i Gdańskiem będą realizowane bezpośrednio, bez przystanku w Ostródzie
•    Nowy, krótszy czas przejazdu na trasie Warszawa – Gdańsk wyniesie 4 godziny 35 minut
•    Aż 15 połączeń dziennie pomiędzy Warszawą i Gdańskiem
•    Każdy pasażer podróżujący linią P1 otrzymuje na pokładzie autokaru bezpłatny poczęstunek
•    Bilety są już dostępne na stronie www.polskibus.com   

PolskiBus.com z przyjemnością informuje o zmianie, która już od 5 maja zostanie wprowadzona w ramach linii P1. Zgodnie z nowym rozkładem połączenia pomiędzy Warszawą a Gdańskiem będą realizowane bezpośrednio, bez przystanku w Ostródzie. W związku z modernizacją siatki połączeń czas przejazdu skróci się aż o 20 minut i wyniesie zaledwie 4 godziny i 35 minut.  Już teraz wejdź na www.polskibus.com i zarezerwuj bilety w niezwykle atrakcyjnych cenach!

„Jesteśmy przekonani, że to udogodnienie sprawi, że podróże z PolskiBus.com pomiędzy tymi wspaniałymi miastami będą jeszcze bardziej przyjemne i komfortowe, szczególnie w okresie letnim. Oferujemy aż 15 kursów dziennie realizowanych przez najwyższej klasy autokary, zapewniając dodatkowo każdemu pasażerowi bezpłatny poczęstunek podczas podróży, a to wszystko w niezwykle atrakcyjnej cenie.” – zachęca Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.
W związku z aktualizacją linii P1 godziny odjazdów pozostają bez zmian. Kursy PolskiBus.com z Warszawy w stronę Gdańska są realizowane z Dworca Metro Młociny przy ul. Kasprowicza 145, peron 1. Autokary PolskiBus.com z Gdańska w kierunku stolicy odjeżdżają z przystanku Dworzec PKS przy ulicy 3 Maja 12, stanowisko 8. Pełny rozkład jazdy dla wszystkich linii dostępny jest na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.
Pasażerowie udający się w podróż z PolskiBus.com na wszystkich liniach mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, uchylne, wygodne skórzane fotele, klimatyzację, toaletę oraz gniazdka elektryczne. Wszystkie autokary marki Van Hool i ADL Plaxton wchodzące w skład floty PolskiBus.com cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu. Ceny biletów na wszystkie połączenia PolskiBus.com rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Aby zarezerwować bilety wystarczy wejść na www.polskibus.com
i wybrać jedną z 19 tras łączących 23 polskie miasta i 6 zagranicznych lokalizacji.

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 23 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Leszna, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 10 milionów pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.