Szybciej, z poczęstunkiem i już od 1 zł!

•    PolskiBus.com wprowadza 4 nowe, bezpośrednie połączenia pomiędzy Warszawą i Krakowem w ramach linii P6
•    Czas podróży wyniesie jedynie 4 godziny i 20 minut
•    Kursy bezpośrednie będą obsługiwane przez ekskluzywne, najwyższej jakości dwupokładowe autokary Van Hool Astromega, wyposażone w bezpłatne Wi-Fi, uchylne skórzane fotele, gniazdka elektryczne, toaletę oraz klimatyzację
•    Pasażerowie w trakcie komfortowej podróży otrzymają bezpłatny poczęstunek serwowany przez personel pokładowy
•    Łącznie PolskiBus.com oferuje aż 14 połączeń dziennie w ramach linii P6
•    Wielka Wiosenna Bonanza dotyczy również nowych połączeń. Wystarczy wpisać Kod promocyjny – WIOSNA
•    Bilety można rezerwować już dziś w niezwykle atrakcyjnej cenie od 1 zł + 1 zł za rezerwację. Nie czekaj, wejdź na stronę www.polskibus.com
PolskiBus.com, wiodący na polskim rynku przewoźnik autokarowy wprowadza 4 nowe bezpośrednie połączenia pomiędzy Warszawą a Krakowem! Dodatkowe, ekspresowe kursy zaczynają funkcjonować już od 1 maja. Jest to wspaniała wiadomość dla naszych stałych i lojalnych, jak i nowych pasażerów podróżujących na tej niezwykle popularnej trasie. Czas bezpośredniego przejazdu pomiędzy tymi miastami wyniesie jedynie 4 godziny i 20 minut. Połączenia będą realizowane przez nowoczesne i ekskluzywne, dwupokładowe autokary Van Hool Astromega. Każdy pasażer w trakcie podróży otrzyma bezpłatny poczęstunek serwowany przez personel pokładowy. Dzięki tej nowości PolskiBus.com oferuje najwyższą częstotliwość – aż 14 połączeń każdego dnia! Wszystkie bilety na nowe kursy rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Nie czekaj! Wejdź na www.polskibus.com i już teraz zarezerwuj bilety w tej niesamowitej cenie!
Wielka Wiosenna Bonanza w dalszym ciągu obowiązuje i cały czas oferuje dziesiątki tysięcy biletów w cenie 1 zł + 1 zł za rezerwację, które można rezerwować do 31 maja na podróże, które odbędą się w terminie do 19 czerwca 2015 roku. Kody promocyjne dotyczą całej siatki połączeń PolskiBus.com, w tym również nowych, bezpośrednich połączeń w ramach linii P6. Aby zdobyć bilety w tej fantastycznej cenie wystarczy wejść na stronę www.polskibus.com i wpisać kod promocyjny – WIOSNA.
„Wraz z początkiem weekendu majowego postanowiliśmy przygotować niespodziankę dla naszych stałych i lojalnych pasażerów. Jest to również fantastyczna wiadomość dla osób, które jeszcze nie korzystały z naszych najwyższej jakości usług. Już dziś rozpoczynamy sprzedaż biletów na nowe, bezpośrednie połączenia pomiędzy Krakowem i Warszawą! Zapewniamy dużo krótszy czas przejazdu, a dodatkowo ugościmy każdego pasażera bezpłatnym poczęstunkiem serwowanym przez miły i uśmiechnięty personel pokładowy! Podróż będzie odbywała się na pokładach naszych luksusowych i niezwykle komfortowych, dwupokładowych autokarów Van Hool Astromega, które są uwielbiane przez naszych pasażerów! A dodatkowym argumentem jest to, że ceny wszystkich biletów będą rozpoczynały się już od 1 zł + 1 zł za rezerwację!” – zachęca Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji.
Bezpośrednie kursy PolskiBus.com z Warszawy do Krakowa realizowane są z przystanku Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska (stanowisko 14) o dogodnych godzinach: 06:15, 09:00, 12:00, 18:15. Autokary jadące z Krakowa do Warszawy odjeżdżają z przystanku Małopolski Dworzec Autobusowy przy ulicy ul. Bosackiej 18 o godzinach: 05:00, 12:40, 15:00, 17:30. Od 1 maja pasażerowie będą mieli możliwość wyboru dogodnych terminów spośród aż 14 połączeń dziennie oferowanych na trasie Warszawa – Kraków! Pełny rozkład jazdy dla linii P6 wraz z dotychczasowymi połączeniami przez Radom i Kielce jest dostępny na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.
PolskiBus.com pragnie zapewnić maksymalny komfort podróży wszystkim klientom. W związku z tym przypominamy, że wszystkie nasze autokary są przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych, co jest unikalną usługą w branży transportowej.
Pasażerowie udający się w podróż z Warszawy do Krakowa z PolskiBus.com mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, wygodne, odchylane i rozsuwane skórzane fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa, klimatyzację, toaletę oraz gniazdka elektryczne. Autokary marki Van Hool Astromega, wchodzące w skład floty PolskiBus.com, cechuje najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfortu podróżowania. Ceny biletów na wszystkie połączenia PolskiBus.com rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację i są dostępne na stronie www.polskibus.com.

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 23 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Leszna, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 12 milionów pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus