15 czerwca o godz. 11:00 Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza dzieci wraz z opiekunami na kolejne warsztaty rodzinne z cyklu Małe Rezydencje Artystyczne. Tym razem przedmiotem zajęć będzie grafika.

Na najbliższych warsztatach dzieci będą stemplować, prasować i odbijać aż stworzą własne, niepowtarzalne dzieła. Poprzez multiplikacje odbitek powstanie nie jedna, a wiele prac, którymi uczestnicy warsztatów będą mogli obdarować najbliższych.  

Zajęcia prowadzi Maria Stelmaszczyk – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Prowadzi autorskie warsztaty edukacyjno-artystyczne dla dzieci, młodzieży oraz osób niepełnosprawnych. Z pasją uczestniczy w procesie rozbudzania wrażliwości, zachęca do oglądania rzeczywistości w sposób niekonwencjonalny, opierając się w swoich warsztatach na systemie skojarzeń myślowych. We własnej twórczości zajmuje się malarstwem i grafiką, w tym unikatową techniką drzeworytu japońskiego.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 6 – 10 lat. Informacje i zapisy: tel.: 22 50 60 102,
e-mail: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl. Miejsce spotkania – taras przed pałacem na Wyspie. Warsztaty są odpłatne, bilet rodzinny (dziecko i opiekun) kosztuje 15 zł. Jest możliwość wykupienia karnetu  na sześć warsztatów.

Więcej aktualności na profilu www. facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie