Zapraszamy na stoisko Wielkopolski podczas targów Cavaliada w Poznaniu w dniach 5-7 grudnia br.
Wielkopolska Organizacja Turystyczna już po raz piąty organizuje promocję walorów krajoznawczych i produktów turystycznych Wielkopolski na Targach CAVALIADA, które odbędą się w dniach 5 – 7 grudnia br. na terenie Miedzynarodowych Targów Poznańskich.

Jest to wydarzenie przygotowane dla pasjonatów koni i jeździectwa, skupiające rokrocznie blisko 100 wystawców z kraju i zagranicy. Tematyka targów obejmuje wszystko, co związane z jeździectwem oraz z tą formą aktywnego wypoczynku.
Targom towarzyszyć będą Międzynarodowe Zawody Jeździeckie  CAVALIADA SPORT w których startują zawodnicy uznani na międzynarodowej arenie i które z pewnością przyciągną rzeszę zwiedzających –  amatorów jeźdzectwa  oraz wielbicieli wierzchowców.
Ekspozycja targowa dopełniona zostanie wydarzeniami CAVALIADY SHOW, na które składają się widowiskowe pokazy, konkursy zaprzęgów, woltyżerka, sztafety oraz występy gości specjalnych.
Podczas tegorocznej CAVALIADY będziemy promować turystykę konną w Wielkopolsce jako sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. Zaprosiliśmy do udziału  członków Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, gospodarstwa agroturystyczne oraz ośrodki jeździeckie organizujące wypoczynek „w siodle”.

Do udziału w promocji swoje produkty turystyczne oraz ofertę zgłosiły również następujące podmioty: Folwark Konny Hermanów, Wyższa Szkoła Handlu i Usług oraz Gmina Czerwonak. Na stoisku będzie również osoba posiadająca specjalistyczną wiedzę z zakresu jeździectwa.

Serdecznie  zapraszamy na stoisko Wielkopolski do pawilonu 8, numer stoiska 20

 

 SZCZEGÓŁOWY PROGRAM CAVALIADY 2014