Krótki wyjazd „za miasto”? Podróż biznesowa czy wakacje? Nie dbaj o bagaż, nie martw się o bilet – z Eurolotem zabierzesz ze sobą wszystkie wspomnienia już od 249 złotych w lotach krajowych i od 399 złotych w rejsach międzynarodowych.

Już dzisiaj Eurolot startuje z nową promocją „Planuj wakacje w Wielkanoc”, w której można kupić bilety m.in. z Gdańska do Wrocławia lub Krakowa już od 249 złotych w obie strony! Ale to nie wszystko – cena ta nie zawiera żadnych ukrytych opłat oraz dodatkowo obejmuje poczęstunek na pokładzie i możliwość przewozu bezpłatnie bagażu rejestrowanego.

Połączenia zagraniczne Eurolotu również są objęte promocją, a bilety dostępne są już od 399 złotych w obie strony. Do wyboru jest szeroka siatka połączeń europejskich przewoźnika, w tym m.in. loty z Gdańska do Brukseli, z Krakowa do Zurychu czy z Rzeszowa do Rzymu.

Promocja jest o tyle wyjątkowa, że dotyczy podróży od 5 maja aż do końca wakacji czyli do 31 sierpnia br.

Warto skorzystać z promocji i zachęcamy naszych podróżnych do tego, aby zostawić samochód pod domem i zwiedzić m.in. zakamarki wrocławskiej Starówki, zaplanować urlop nad morzem czy odkryć uroki Rzymu. Promocja Eurolotu jest konkurencyjna w stosunku do ofert innych przewoźników, zachowując  jednocześnie wysokie standardy obsługi pasażerów – mówi Mateusz Kokosiński, Dyrektor Handlowy Eurolotu.

Bilety w promocyjnej cenie są dostępne w sprzedaży do 21 kwietnia na stronie eurolot.com lub za pośrednictwem Call Center przewoźnika i u agentów.

Warto podkreślić, że na wszystkich rejsach Eurolotu można skorzystać ze zniżek. W przypadku dzieci w wieku 2-15 lat wynoszą one 33% od taryfy na rejsach międzynarodowych, natomiast niemowlęta do drugiego roku życia podróżują bezpłatnie na rejsach krajowych. W cenę biletu wliczony jest również przewóz 1 sztuki bagażu rejestrowanego do 23 kg i podręcznego do 8 kg.