W rozstrzygniętej 23 marca IX edycji konkursu „wSPAniałe SPA 2014 – Najlepszy Ośrodek Odnowy Biologicznej w Polsce” organizowanego przez Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia ESTETYKA, Willa Spa mieszczące się w ostródzkim hotelu Willa Port zdobyło I miejsce w kategorii „Spa w Plenerze”.

 

„Wierzymy, że odwiedzający nasze SPA goście wyjadą od nas z równie pozytywnymi doznaniami, co jurorzy oceniający nas w ramach konkursu.” – mówi Kamila Górecka-Kirwiel PR i Marketing Manager Condohotels Group. – „Jesteśmy wdzięczni i bardzo dumni z powodu przyznania nam tak prestiżowego wyróżnienia. Zapraszamy wszystkich, by sprawdzili, czy na nie zasłużyliśmy” – dodaje Górecka-Kirwiel

W wiosenną niedzielę, w  eleganckich wnętrzach hotelu Radisson Blu spotkali się uczestnicy X Jubileuszowego Forum Kosmetyki Naturalnej SPA&Wellness. Kulminacyjnym i najbardziej emocjonującym punktem programu było rozstrzygnięcie dwóch konkursów, które zdobyły już popularność i cieszą się uznaniem oraz prestiżem: Złota Pieczęć Natury – Najlepszy Kosmetyk Naturalny 2014 oraz wSPAniałe SPA 2014 – Najlepszy Ośrodek Odnowy Biologicznej w Polsce. 

Złota Pieczęć to bardzo dobrze identyfikowana w środowisku nagroda, którą laureaci cenią i eksponują w swoich materiałach promocyjnych związanych z kosmetykami i usługami SPA. Konkurs wSPAniałe SPA – Najlepszy Ośrodek Odnowy Biologicznej w Polsce miał już swą IX edycję. Podczas audytu, który przechodzą wszystkie obiekty zgłoszone do rywalizacji, jurorzy skrupulatnie oceniają wiele elementów, m. in: wszechstronność oferty, zakres usług, wyposażenie, obsługę klienta, jakość i estetykę potraw, higienę, profesjonalizm kadry  i wiele innych szczegółów. 

www.willaport.pl                                                                                             www.facebook.com/WillaPort