NA PRZELOTY Z WARSZAWY

LEĆ DO GDAŃSKA I WROCŁAWIA JUŻ OD 39 ZŁ!

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (6 maja) ogłosiła wiosenną wyprzedaż biletów z Portu Lotniczego Warszawa Modlin do Gdańska i Wrocławia, z cenami rozpoczynającymi się już od 39 zł, za podróż w czerwcu i lipcu. Bilety należy zarezerwować przed północą w czwartek (8 maja).

Ryanair otworzy tej zimy 2 nowe polskie bazy w Warszawie Modlin i Gdańsku oraz uruchomi w sezonie zimowym 4 nowe połączenia z Warszawy: do Gdańska, Madrytu, Shannon i Wrocławia (w sumie 20), zapewniając do 1,9 mln klientów rocznie i utrzymanie 1900 stanowisk pracy „na miejscu”* oraz 268 operacji lotniczych tygodniowo. Inwestycja Ryanair na lotnisku Warszawa Modlin wynosi ponad 90 mln $.

Od października 2014 r. obecność Ryanair na w Warszawie Modlin znacząco wzrośnie i przyniesie:

•    1 stacjonujący samolot
•    4 nowe połączenia w sezonie zimowym: Gdańsk, Madryt, Shannon i Wrocław
•    Wzrost operacji lotniczych ze 174 do 268 tygodniowo
•    Ponad 1,9 mln klientów rocznie
•    Ponad 1900* stanowisk pracy „na miejscu”

Ryanair również pogratulował zespołowi Portu Lotniczego Warszawa Modlin, które jako pierwsze regionalne lotnisko w Polsce wprowadziło system ILS CAT II, co zapewni jeszcze lepszy poziom obsługi klientów warszawskiego lotniska.

W Warszawie, Peter Bellew z Ryanair powiedział:

“Ryanair z niecierpliwością oczekuje otwarcia tej zimy naszej nowej bazy w Porcie Lotniczym Warszawa Modlin, z ofertą 20 ciekawych połączeń, w tym 4 nowych: do Gdańska, Madrytu, Shannon i Wrocławia. Lotnisko Warszawa Modlin obsłuży do 1,9 mln pasażerów rocznie i zapewni utrzymanie 1900 stanowisk pracy w regionie lotniska, w które Ryanair inwestuje ponad 90 mln $. Chcielibyśmy pogratulować zespołowi Portu Lotniczego Warszawa Modlin z okazji otrzymania ILS CAT II i czekamy na dalszy rozwój lotniska.

Dzisiaj ogłaszamy wiosenną wyprzedaż biletów na naszych dwóch trasach z Warszawy: do Gdańska i Wrocławia, z cenami zaczynającymi się już od 39 zł. Promocja dotyczy podróży w czerwcu i lipcu, a bilety można rezerwować do północy w czwartek (8 maja). Bilety w tych niewiarygodnie niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zatem zachęcamy, aby rezerwować je natychmiast na stronie www.ryanair.com.

* Według badań ACI, na każdy milion pasażerów przypada 1000 miejsc pracy utrzymywanych “na miejscu”.