Zima powoli dobiega końca, a to oznacza, że nadszedł czas, aby rozpocząć przygotowania do wiosny. Mroźne powietrze i brak słońca nie wpłynęły korzystnie, ani na kondycję naszego ciała, ani na nasze samopoczucie. Dlatego, aby nabrać nowej energii musimy zadbać o jedno i drugie. W tym celu warto zdecydować się na pobyt w ośrodku Medical SPA.

 

Hotele Medical SPA oferują doskonałą jakość usług oraz zabiegi zdrowotne, urodowe i relaksacyjne na najwyższym poziomie. Są współczesnymi oazami spokoju i relaksu, które odwiedza coraz więcej osób, chcących wypocząć i zregenerować siły. Pobyt w nich to doskonała odnowa zarówno dla ciała, jak i dla ducha, której zdecydowanie potrzebujemy po zimie.

Urodowe SOS

Wiatr, mróz, zmiany temperatur, przebywanie w przegrzanych pomieszczeniach, mało urozmaicona dieta i brak aktywności fizycznej to przyczyny złej kondycji w jakiej znajduje się teraz nasze ciało. Suche i mroźne powietrze wysuszyło skórę i sprawiło, że stała się blada i zmęczona. Ratunkiem dla niej w pierwszej kolejności będzie dokładne oczyszczenie i usunięcie obumarłych komórek naskórka i pobudzenie krążenia krwi. W tym celu warto rozpocząć systematyczne peelingowanie. Efekt peelingu zapewnia m.in. kąpiel w wodzie siarczkowej, oferowana przez Hotel Medical SPA Malinowy Dwór. Wpływ wody siarczkowej na organizm zaczyna się już od momentu kontaktu ze skórą poprzez łagodne złuszczanie naskórka, a następnie stymulację procesów odnowy. Efekt miejscowy to również pobudzenie mikrokrążenia i lepsze ukrwienie. Kąpiel pozostawi naszą skórę gładką i jedwabistą, a także sprawi, że naskórek będzie lepiej przyswajał substancje zawarte w kremach pielęgnacyjnych.

Kąpiel w wodzie siarczkowej więc dobrym wstępem do zabiegów nawilżających, które przywrócą naszej skórze aksamitną miękkość oraz jędrność, a także złagodzą podrażnienia i odbudują jej lipidową warstwę ochronną. Hotel szczególnie poleca także Malinowe Body Wellness, które jest kompleksowym zabiegiem na ciało na bazie autorskiej serii Balneokosmetyków linii EKO&Wellness.

Wiosenne pakiety Malinowego Dworu

Hotel Medical SPA Malinowy Dwór przygotował na wiosnę także specjalne pakiety, które są zestawami zabiegów dedykowanych wszystkim, którzy potrzebują przypływu pozytywnej energii po zimie. Oferta Wiosna dla leniwych to propozycja, dzięki której w pełni zrelaksujemy się na przykład podczas waniliowej kąpieli z wyciągiem z perły czy aromatycznego masażu twarzy. Pakiet zawiera także zabieg na ciało Malinowy Sorbet, masaż relaksacyjny oraz masaż świecą, a także seans w saunie solankowej. Z kolei Wiosna dla aktywnych to regenerująca kąpiel borowikowa, masaż klasyczny, seans w saunie solankowej oraz kąpiel siarczkowa, wzbogacone o zajęcia z instruktorem Nordic Walking oraz zajęcia z elementami Yogi lub Pilates.

Hotel proponuje swoim gościom pakiety weekendowe dopasowane do różnych potrzeb. Oferty zostały przygotowane zarówno pod kątem oczekiwań pań, jak i panów oraz par.

Więcej informacji na temat wiosennych pakietów można znaleźć na stronie: http://www.malinowehotele.pl/malinowydwor/pl,page,Wiosna_dla_Aktywnych,320,.html