JESZCZE WIĘCEJ LOTÓW WIZZ AIR Z POLSKI

Nowe połączenie z Poznania do Eindhoven i częstsze loty z Gdańska

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej* ogłasza uruchomienie nowego połączenia z Poznania do Eindhoven od 20 czerwca 2014 roku.

Loty na tej trasie będą odbywać się 2 razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki. Bilety na nie można rezerwować już na stronie www.wizzair.com w cenie od 79 złotych. Przewoźnik zwiększa również liczbę połączeń na najbardziej popularnych trasach z Gdańska m.in do takich miast, jak Malmö, jednej z najchętniej wybieranych przez pasażerów z gdańskiego lotniska destynacji.

 

NOWE POŁĄCZENIE WIZZ AIR:

Z

Do

Dni lotów

Rozpoczęcie lotów

Ceny od*

Poznań

Eindhoven

Poniedziałek, Piątek

20 czerwca

79 PLN

         

 

WIĘKSZA CZĘSTOTLIWOŚĆ LOTÓW WIZZ AIR Z GDAŃSKA:

Kierunek

Większa ilość lotów w tygodniu

Dni lotów

Malmö

z 5 do 7

poniedziałek, piątek

Sztokholm

z 7 do 9

środa, niedziela

Bergen

z 5 to 6

środa

Ålesund

z 3 do 4

niedziela

Göteborg

z 2 do 3

wtorek, czwartek, sobota

 

 

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział: „Dzisiejsza informacja potwierdza i jeszcze bardziej pokazuje silne zaangażowanie Wizz Air w Polsce. Kilka dni temu wprowadziliśmy rodzinną promocję „Bilecikowe”, dedykowaną wyłącznie polskim pasażerom podróżującym z dziećmi, a teraz mamy przyjemność poinformować naszych klientów o kolejnych nowościach tj. uruchomieniu połączenia z Poznania do Eindhoven oraz zwiększeniu liczby lotów z Gdańska. Wizz Air od niemal 10 lat z uwagą śledzi potrzeby swoich klientów i wychodzi im naprzeciw, dlatego nadal będziemy dostarczać im usługi najwyższej jakości dopasowane do potrzeb rynkowych”.

*cena biletu w jedną stronę zawierająca podatki.