BRAK OPŁAT ZA BAGAŻ PODRĘCZNY OD 29 PAŹDZIERNIKA

 

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza dzisiaj, że od 29 października 2017 roku pasażerowie nie będą ponosić dodatkowych opłat za wniesienie na pokład dużego bagażu podręcznego na wszystkich lotach Wizz Air.

 

-Pasażerowie będą uprawnieni do wniesienia na pokład jednego bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 55x40x23cm. Ten rodzaj bagażu będzie zawarty w cenie biletu.

 

-Stanowi to wzrost o 50% wielkości w porównaniu do dotychczasowych regulacji dotyczących bezpłatnego bagażu.

 

-Klienci podróżujący 29 października 2017 roku i później, którzy dokonali już opłaty za bagaż podręczny poprzez bezpośrednie kanały sprzedaży* Wizz Air, otrzymają zwrot pieniędzy w wysokości 120% poniesionej opłaty na konto WIZZ.

 

Badania satysfakcji klienta pokazują, że ponad 80% pasażerów Wizz Air ceni linię za obsługę na pokładzie, życzliwość oraz profesjonalizm personelu. Wizz Air stale analizuje informacje zwrotne od klientów, a nowa polityka bagażowa zwiekszy zadowolenie z usług WIZZ.

 

Ponadto linia ogłasza również wprowadzenie nowej usługi na pasażerów: WIZZ Priority, która jest dostępna na wszystkich lotach od dzisiaj i zawiera:

 

-Pierwszeństwo wejścia na pokład

 

-Możliwość wniesienia na pokład dodatkowego małego bagażu (o maksymalnych wymiarach 40x30x18cm)

 

-Od 29 października, gwarancja umieszczenia bagażu podręcznego w kabinie samolotu (również dostępna dla pasażerów korzystających z usług: WIZZ Go, WIZZ Plus i WIZZ Privilege Pass)

 

Podczas dzisiejszego ogłoszenia wyników finansowych za pierwszy kwartał, József Váradi, Prezes Wizz Air powiedział:

 

“Dzisiejsze ogłoszenie podkreśla stałe zaangażowanie linii Wizz Air w rozwój na rzecz zapewniania swoim klientom najlepszych wrażeń na każdym etapie podróży. W Wizz Air jesteśmy dumni z rozwiązań przyjaznych dla użytkowników, najnowoczesniejszej technologii oraz wydajności naszej floty, a także znakomitej obsługi na pokładach WIZZ oraz profesjonalizmu naszej załogi. Ciężko i wytrwale pracujemy nad dostarczaniem sprawnych oraz przystepnych usług, o czym świadczy wprowadzenie zmian i brak opłat za bagaż podręczny na wszystkich lotach Wizz Air od 29 października.”