Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, w niedzielę rozpoczęła loty na nowej trasie z Lublina. Najnowsze połączenie WIZZ między Lublinem, a Liverpoolem w Wielkiej Brytanii odbywa się dwa razy w tygodniu, w środy i w niedziele. Bilety są dostępne w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się już od 39 PLN

 

Liverpool cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów dzięki swojej znanej drużynie piłkarskiej oraz legendarnemu zespołowi The Beatles, któremu zawdzięcza tytuł “Światowej Stolicy Popu” w Księdze Rekordów Guinnessa.

 

WIZZ niedawno dodał dwie nowe trasy to siatki połaczeń swojej lubelskiej bazy. Trasy do Tel Awiwu i Kijowa rozpoczną się odpowiednio w czerwcu i sierpniu. Siatka połączeń Wizz Air w Lublinie składa się obecnie z dziewięciu tras do sześciu krajów, a ilość oferowanych miejsc w sprzedaży na 2017 rok wynosi 346 000 tysięcy, co oznacza 12% wzrost w stosunku do roku ubiegłego.

 

Wraz z najnowszym połączeniem z Lublina do Liverpoolu, obecnie polska siatka połączeń WIZZ składa się ze 151 tras do 28 krajów.

 

NAJNOWSZA TRASA WIZZ Z LUBLINA

 

Kierunek

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Liverpool

środa, niedziela

21 maja

39zł

 

Gabor Vasarhelyi, rzecznik prasowy w Wizz Air, powiedział:

 

„Po niedawnym ogłoszeniu lotów z Lublina do Kijowa i Tel Awiwu cieszymy się, że świętujemy rozpoczęcie naszej najnowszej trasy z Lublina do Liverpoolu. Obok Doncaster Sheffield, Glasgow i Londynu Luton, Liverpool jest czwartm kierunkiem do Wielkiej Brytanii dostępnym obecnie w ofercie tanich połączeń Wizz Air z Lublina. Jesteśmy przekonani, że polscy klienci z radością będą zwiedzać miasto Beatlesów dzięki naszym bardzo niskim cenom, doświadczając przy tym doskonałej obsługi na pokładzie. Miejsca są dostępne w sprzedaży i zaczynają się już od 39 zł!