Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że jedno z największych i najprężniej działających polskich biur podróży kopia-rainbow-logo-nowe150 wprowadziło do swojej letniej oferty „WYCIECZKĘ OBJAZDOWĄ PO SŁOWACJI”.

W programie bardzo atrakcyjnej 7-dniowej objazdówki pt. „ZAJRZYJ DO SĄSIADA” zaplanowane jest zwiedzanie: stolicy Słowacji Bratysławy połączone z rejsem po Dunaju na Zamek Devin, Europejskiej Stolicy Kultury – miasta Koszyce, Słowackiego Rzymu – miasta Trnava, zabytkowych miasteczek zapisanych na Liście UNESCO: Bardejov, Bańska Szczawnica, Levocza, miejsca urodzenia Janosika – wioski Terchova, zamków Orawski, Lubownia, Nitra i Czerwony Kamień, jaskiń Dobszyńskiej Lodowej i Ochtinskej Aragonitowej oraz Słowackiego Raju i  wjazd kolejką gondolową na Łomnicki Staw. Miłośnicy najszlachetniejszego trunku będą mogli degustować wyśmienitych słowackich win w Trnavie oraz w słowackim Tokaju a koneserzy mocniejszych alkoholi prawdziwą słowacką whisky w Nestville Parku. Po aktywnie spędzonych dniach przewidziany jest relaks w luksusowym uzdrowisku z leczniczymi wodami termalnymi w Rajeckich Cieplicach oraz w nowoczesnym kompleksie termalnym Beszenovej.

Szczegółowy program wycieczek objazdowych po Słowacji wraz z ich terminami i cenami znajduje się na stronie BP Rainbow Tours pod linkiem:
http://www.rainbowtours.pl/zajrzyj-do-sasiada-slowacja/zakwaterowanie-svk?liczbaDoroslych=2&liczbaDzieci=0&liczbaPokoi=1&czyCenaZaWszystkich=#2015-05-01    

Inauguracyjny wyjazd odbędzie się podczas tegorocznej Majówki.