– teraz również z Galerii Mokotów

Warszawa, 12 listopada 2014 roku – Koniec z nietrafionymi prezentami pod choinkę! LOT Travel rozwiązuje przedświąteczne dylematy i otwiera mobilne biuro sprzedaży. 

Daje tym samym szansę na oryginalne, niestandardowe, świąteczne niespodzianki. Można zabrać dzieci na spotkanie ze Świętym Mikołajem w Laponii, polecieć
z Przyjaciółmi na narty we Francji, Szwajcarii lub Włoszech albo spędzić zimowe wakacje pod palmami w Meksyku lub na Sri Lance.

Mobilne biuro sprzedaży, zainaugurowało swoją działalność w warszawskiej Galerii Mokotów, gdzie konsultanci LOT Travel pomogą przygotować indywidualną propozycję atrakcyjnego pobytu w dowolnym miejscu świata. Przebojem na nadchodzący czas  jest wizyta w wiosce na kole podbiegunowym i spotkanie świętego Mikołaja. To najlepszy prezent nie tylko dla dzieci! Podczas wyjazdu nie zabraknie atrakcyjnych aktywności dla pasażerów w każdym wieku. Wyścigi psich zaprzęgów, safari w pięknych, dziewiczych północnych krajobrazach skuterami śnieżnymi lub spotkanie z reniferami Mikołaja. W pakietach znajduje się wszystko, co potrzebne jest do odbycia idealnej podróży – od rezerwacji biletu lotniczego, prywatnego transferu do hotelu czy biletów na pociąg, aż po rezerwację noclegów i biletów wstępu do turystycznych atrakcji.

„Przygotowaliśmy propozycje spełniające oczekiwania różnych grup klientów. Dla tych którzy lubią samodzielnie ustalić trasę wycieczki i formę wypoczynku, mamy pakiety pod indywidualne wymagania, dla tych którzy preferują zorganizowane wyjazdy mamy ofertę największych firm turystycznych na polskich rynku. Ponadto mamy też propozycje dla najmłodszych – wycieczki do św. Mikołaja oraz pomysł na prezent – karty upominkowe.”  mówi Michał Leman, Dyrektor Generalny LOT Travel. „Dzięki współpracy z LOT-em jesteśmy w stanie maksymalnie ułatwić naszym Klientom podróżowanie”– dodaje Leman.

Z myślą o komforcie swoich klientów, LOT Travel na swojej stronie internetowej przygotował „worek” świątecznych inspiracji. Wśród propozycji znalazły się pakiety wyjazdowe do Meksyku, Izraela, czy na Sri Lankę oraz karty upominkowe na bilety lotnicze, wycieczki organizowane przez LOT Travel i innych operatorów turystycznych (wartości 200, 500 lub 1000 złotych). Stanowią one idealny prezent na Święta zamiast np. kolejnego szalika, skarpet, czy nietrafionego kosmetyku. Jest też największy wybór gadżetów lotniczych z cieszącego się dużą popularnością internetowego sklepu www.airkiosk.lot.com

LOT Travel nie zapomina również o typowo zimowych aktywnościach, czyli wyjazdach na narty. Pakiety wyjazdowe dla miłośników zimowego szaleństwa obejmują wyjazdy do Francji (Chamonix), Szwajcarii (Les Diabreletes) oraz Włoch (Via Lattea), Wkrótce pojawią się również propozycje wyjazdów do Gruzji i kolejnych alpejskich destynacji.

„W przypadku wyjazdów narciarskich, klienci szczególnie doceniają łatwość i krótki czas podróży w jakim trafiają do wybranego ośrodka sportów zimowych. LOT Travel zdejmuje z nich wszystkie trudne do organizacji i męczące elementy – przewóz sprzętu, transfer z/na lotnisko do hotelu oraz ubezpieczenie. Klientom w zasadzie pozostaje tylko zapięcie butów i ruszenie na stok.” – dodaje Michał Leman

Wszystkie pakiety dostępne są w wersji 4-dniowej i 7-dniowej, w różnych standardach dostosowanych do możliwości i oczekiwania klientów. Ponadto LOT Travel przygotowuje pakiety lub przeloty ze sprzętem narciarskim bazując na indywidualnych preferencjach klientów.

Dodatkową atrakcją, jaką przygotował LOT Travel wraz z Galerią Mokotów jest loteria świąteczna, podczas której codziennie losowane będą bilety lotnicze.

Biuro podróży LOT Travel zostało uruchomione przez PLL LOT w czerwcu tego roku. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podróży służbowych, sprzedaży pakietów wyjazdowych przygotowywanych według indywidualnych potrzeb Klientów, dystrybuuje również ofertę największych polskich biur podróży. LOT Travel posiada też wszystko, co niezbędne, by pomóc firmom lepiej wykorzystać budżet na wyjazdy służbowe i jednocześnie zagwarantować pełną opiekę podróżującym pracownikom efektywnie organizując czas.

LOT Travel to nowatorskie, osobiste biuro podróży, dla tych którzy nie tylko kochają podróżować ale cenią, czy wręcz celebrują każdy moment swojego wyjazdu i nawet najdrobniejszy szczegół jest dla nich ważny. Klient może wybrać dogodny dla siebie rejs, klasę podróży, transfer, hotel oraz program zwiedzania lub innych atrakcji, zarezerwować bilety wstępu do wybranych miejsc czy bilety na pociąg w zależności od potrzeby.  Nie musi przy tym zaglądać na dziesiątki stron internetowych. To wszystko znajdzie, na lottravel.com.

LOT Travel tworzy w ścisłej współpracy z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT unikatowy produkt. Oferty podróży przygotowywane są dla klientów w oparciu o ich indywidualne preferencję dotyczące dat i godzin przelotów, klasę podróży, rodzaj transportu naziemnego oraz klasę i rodzaj hotelu. Specjalny zespół LOT Travel zajmuje się organizacją i obsługą wyjazdów służbowych dla klientów korporacyjnych. Szczegóły na www.lottravel.com

Polskie Linie Lotnicze LOT to jedna z najstarszych linii lotniczych na świecie. Od 1929 roku PLL LOT łączą Polskę ze światem. Obecnie samoloty w barwach LOT-u latają do blisko 60 miast w Europie, Ameryce Północnej, na Bliski Wschód oraz w Azji. Wśród pilotów LOT-u są mistrzowie Europy i świata we wszystkich dyscyplinach sportów lotniczych. Od 2003 roku LOT należy do sojuszu Star Alliance, którego członkowie oferują obecnie ponad 21,900 rejsów dziennie do 1.328 portów lotniczych w 195 krajach