W dniach 16 – 18 maja br. w Opolu już po raz 14. odbędą się Międzynarodowe Targi Turystyki – W stronę słońca. To wyjątkowe święto branży turystycznej, chętnie odwiedzane przez gości z Polski i z zagranicy. Dlatego też wśród partnerów tych wydarzeń znalazły się Uzdrowiska Kłodzkie, najpopularniejsze zdroje tego regionu wraz ze Staropolanką – produkowaną w Polanicy-Zdroju.

14. Międzynarodowe Targi Turystyki w Opolu to ponad 100 wystawców, w tym wielu z zagranicy oraz około 20 tys. zwiedzających. Ponadto, w ciągu trzech dni targów odbędą się imprezy towarzyszące, konkursy z nagrodami oraz ciekawe prezentacje ofert z całego świata i bardzo bogaty program artystyczny.
Uzdrowiska Kłodzkie podczas opolskich Międzynarodowych Targów Turystyki będą prezentować ofertę swoich ośrodków oraz produkty w ramach Polskiej Grupy Uzdrowisk, czyli kosmetyki na bazie połczyńskiej borowiny wraz z możliwością ich zakupu, a także wodę butelkowaną z rodziny Staropolanki i Wielkiej Pieniawy, również z możliwością ich zakupu. Ponadto, będzie istniała możliwość degustacji wybranych produktów Staropolanki oraz Wielkiej Pieniawy, a dodatkową atrakcją będzie szansa poddania się bezpłatnemu badaniu saturacji oraz zarezerwowania pobytu w wybranym ośrodku Uzdrowisk Kłodzkich, bezpośrednio na stoisku.