Ile może kosztować przelot z Krakowa do Londynu w przeliczeniu na porcje pierogów? KAYAK policzy to za Ciebie.

 

  • Dzięki limitowanej edycji funkcji Explore, użytkownicy podczas wyszukiwania mogą porównać ceny lotów i sprawdzić ich wartość w przeliczeniu na lokalne przysmaki.
  • Jesienią bilety lotnicze z Modlina do Brukseli można dostać już w cenie czterech litrów polskiego miodu.

Eksperci wyszukiwarki ofert podróży KAYAK.pl dodali do cieszącej się dużą popularnością funkcji Explore możliwość sprawdzania cen przelotów w przeliczeniu na lokalne przysmaki, takie jak pierogi, oscypki czy polskie piwo. Limitowana edycja Explore to interaktywny dodatek do standardowej wersji funkcji, która inspiruje użytkowników, pokazując im aktualne ceny na mapie świata.

Zestawienie cen lotów z wartością tradycyjnych przysmaków pokazuje, jak tanie mogą być bilety lotnicze. Interesujące oferty podróży można znaleźć niezależnie od wysokości planowanego budżetu. Ciekawi Cię, ile oscypków potrzeba, aby dolecieć do Barcelony? Dla limitowanej edycji Explore takie kalkulacje to żaden problem. Przykładowo, przelot z Poznania do Barcelony to równowartość 12 oscypków. Natomiast podróż z Warszawy do Madrytu to koszt 174 zł, czyli 9 porcji pierogów. Wylatując z Katowic, można w cenie 20 opakowań ptasiego mleczka odwiedzić Cypr.

Trasa

Cena za przelot w obie strony

Cena w przeliczeniu na lokalne przysmaki

Warszawa (WAW) – Frankfurt nad Menem (FRA)

367 zł

 25 porcji bigosu

Warszawa (WAW) – Madryt (MAD)

174 zł

 9 porcji pierogów

Warszawa (WAW) – Bolonia (BLQ)

151 zł

 21 porcji gołąbków

Warszawa Modlin (WMI) – Bruksela (CRL)

79 zł

 4 litry polskiego miodu

Warszawa Modlin (WMI) – Lizbona (LIS)

530 zł

 18 kg kiełbasy

Warszawa Modlin (WMI) – Wrocław (WRO)

38 zł

 3 kg krówek

Kraków (KRK) – Oslo (OSL)

163 zł

 9 butelek wódki

Gdańsk (GDN) – Mediolan (BGY)

269 zł

 90 butelek polskiego piwa

Poznań (POZ) – Barcelona (BCN)

310 zł

 12 oscypków

Katowice (KTW) – Larnaka (LCA)

269 zł

 20 opakowań ptasiego mleczka

„Pragniemy, aby proces planowania podróży był dla naszych użytkowników przede wszystkim łatwy i przyjemny”, podkreśla Vera Pershina, dyrektor regionalny KAYAK-a na Polskę i Rosję. „Funkcja Explore inspiruje podczas dokonywania wyboru, w szczególności niezdecydowanych podróżnych. Wiemy, jak stresujące są poszukiwania idealnej oferty na urlop. Dzięki Explore użytkownicy mają możliwość sprawdzenia, dokąd mogą polecieć, nie przekraczając wyznaczonego budżetu. Natomiast limitowana edycja Explore pokazuje, jak tanie są loty w porównaniu z lokalnymi smakołykami”, dodaje Pershina.

Szukaj lotów w przeliczeniu na lokalne przysmaki tutaj lub sprawdź porady dotyczące podróżowania na naszym blogu.

Uwagi: ceny dotyczą lotów w obie strony w klasie ekonomicznej, znalezionych na KAYAK-u w ciągu ostatnich 48 godzin. Ceny zawierają wszystkie podatki i opłaty, ale mogą nie zawierać opłat za bagaż pobieranych przez linie lotnicze. Liczba miejsc jest ograniczona. Miejsca mogą nie być dostępne dla wszystkich lotów i we wszystkie dni. Ceny lotów mogą ulec zmianie i mogą nie być dostępne dla wszystkich lotów i dat. Podane ceny lotów odsyłają do wyników wyszukiwania na stronie KAYAK. Koszty lokalnych przysmaków zostały oszacowane na podstawie informacji dostępnych w internecie na temat aktualnych, średnich cen tych produktów.