Złote Miasto, Dayabumi Building, a może Chiriquí?
Jest tylko 3 dni na podjęcie decyzji!

Warszawa, 10 kwietnia 2014 r. –  Kolejna tura comiesięcznych, 3-dniowych wyprzedaży w KLM rozpoczęta! Tym razem, oferta specjalna będzie dostępna w sprzedaży od 10 do 12 kwietnia br. Do wyboru Johannesburg w cenie już od 2099 PLN, Kuala Lumpur za jedyne 2499 PLN oraz Panama od 2999 PLN! Trzy bajeczne kierunki zachwycą nawet najwytrawniejszych podróżników.   

Kuala Lumpur to jedno z najszybciej rozwijających się miast w Azji Południowo-Wschodniej. Nad jego centrum biegną autostrady i wznoszą się drapacze chmur, a tuż obok znajdują się dzielnice z tradycyjnymi domami i wąskimi uliczkami. Dumą Kuala Lumpur są wieżowce Dayabumi Building, Tabung Haji Building oraz Menara Telecom. Będąc na miejscu, warto także zobaczyć jedne z najwyższych budowli na świecie, bliźniacze wieżowce – Petronas Towers oraz Lake Gardens to 92– hektarowe ogrody, które dzielą się na Motyli Park, Jeleni Park, Ogród Orchidei, Ogród Hibiskusa i największy w Południowo-Wschodniej Azji Park Ptaszarski. Można zajrzeć także do Muzeum Negara czy odwiedzić największe chińskie sklepy w chinatown, a przy okazji spróbować lokalnych przysmaków w przystępnej cenie przy ulicy Jalan Alor.  W odległości zaledwie 13 km na północ od Kuala Lumpur,  znajdują się Jaskinie Batu (a w jednej z nich, hinduistyczna świątynia). Planując wyjazd, trzeba pamiętać zwłaszcza w sezonie monsunowym (od października do marca) temperatura maksymalna oscyluje między 31 i 33° C i nigdy nie przekracza 37,2° C, a minimalna między 22 a 23,5° C i nie spada poniżej 17,7° C. Czerwiec i lipiec to stosunkowo suche miesiące, wtedy zwykle opady przekroczą 120 mm na miesiąc. Przelot linią KLM do Kuala Lumpur z upustem można teraz kupić już od 2 499 PLN.
Panama, kolejny kierunek w superofercie holenderskiego przewoźnika, leży nad Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym. Ponad 50 procent powierzchni tego kraju zajmują wyżyny i góry Kordyliery Środkowej. Dzięki zniżce na bilet lotniczy KLM (cena biletu wynosi obecnie tylko 2 999 PLN), możemy odkryć nieznane rejony tego kraju i na własne oczy zobaczyć Kanał Panamski czy Cordillera de Veraguas z licznymi stożkami wulkanów (m.in. Chiriquí, najwyższy szczyt w kraju, 3478 m n.p.m.).
Trzecia propozycja KLM – Johannesburg – stolica prowincji Gauteng, położony jest w Południowej Afryce. W potocznym języku nazywany jest Joburg, Egoli (Złote Miasto), ze względu na wydobywane tu takie bogactwa, jak złoto czy diamenty. Metropolia obfituje w wiele sprzeczności i kontrastów. Uwagę z pewnością przyciąga uliczny handel. Co ciekawe, kierowcy mogą kupić prawie wszystko w czasie postoju na czerwonym świetle. Na ruchliwych ulicach, można często napotkać także krzesło stojące na chodniku – to nic innego, jak dostępny na ulicy salon fryzjerski. Turystów przyciągają dzielnice znane z atmosfery bohemy z licznymi restauracjami i pubami (Melville czy Newtown). W pobliżu miasta znajdują się „Kolebka Ludzkości“ (zabytek na liście UNESCO), a także Park Lwów, Sanktuarium Słoni, czy Wioska Lesendi. W 3-dniowej promocji KLM, przelot do największego miasta RPA, kosztuje obecnie tylko 2 099 PLN.

Sprzedaż biletów w okresie od 10 do 12 kwietnia br. na podróże zaplanowane od 10 kwietnia aż do 11 grudnia (z wyłączeniem lipca i sierpnia). Jak zwykle, bilety w promocyjnych cenach można zarezerwować online na stronie przewoźnika www.klm.pl oraz poprzez Call Center 22 55 66 44422 55 66 444 i w biurach podróży. Więcej informacji o najnowszej ofercie KLM oraz innych kierunkach w promocji można znaleźć na stronie www.klm.pl.

AIR FRANCE KLM

Grupa AIR FRANCE KLM jest znaczącym graczem w branży transportu lotniczego i niekwestionowanym liderem w obsłudze rejsów dalekiego zasięgu do i z Europy. Obecnie AIR FRANCE KLM może poszczycić się ponad 77 milionami pasażerów i transportem 1,4 miliona ton ładunków rocznie. Grupa obsługuje łącznie 243 porty lotnicze zlokalizowane w 100 krajach, a jej flota liczy 573 samoloty. Linie, posiadające porty macierzyste na lotniskach Paryż-Charles de Gaulle i Amsterdam-Schiphol, obsługują łącznie ogromną sieć połączeń. Grupa posiada również wiodący w Europie program lojalnościowy Flying Blue, liczący już ponad 21 milionów członków.  AIR FRANCE KLM wspólnie z partnerami – liniami Delta i Alitalia – tworzy największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. AIR FRANCE i KLM należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 19 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń – ponad 15,5 tysiąca lotów dziennie, do 1000 miejsc, w 187 krajach. Więcej informacji o AIR FRANCE KLM dostępnych jest na stronie: www.airfranceklm.com .

Informacje na temat najnowszych promocji cenowych dostępne są na stronach www.airfrance.pl oraz www.klm.pl oraz pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400+48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444+48 (22)  55 66 444.