Światowy system rezerwacyjny SUNHOTELS, który umożliwia biurom podróży w Polsce rezerwację usług hotelowych, transferowych i eventowych na WWW.sunhotels.org podsumował wyniki za 2013 rok.

 

„Centrala SunHotels ze zdziwieniem obserwuje szybki rozwój sprzedaży oferty SunHotels na rynku polskim. Większe tempo wzrostu sprzedaży zanotował tylko rynek chiński.

SunHotels podpisał do tej pory 310 umów z biurami podróży w całej Polsce. Dokonano ponad 2000 rezerwacji hotelowych na ogólną kwotę prawie dwa miliony złotych. Agenci chętnie korzystają z bezpłatnego systemu, ponieważ gwarantuje 30 dniowy termin płatności do banku w Polsce, co niezwykle ułatwia im pracę. Nie bez znaczenia jest niski poziom oferowanych cen hotelowych oraz możliwość sprzedania zakwaterowania w pakiecie razem z transferem i biletem na ważne wydarzenie sportowe, kulturalne lub zwiedzanie miasta” -powiedziała Barbara Dziedzic dyrektor Sunhotels na Polskę. „Od 2014 roku nasi agenci mogą korzystać z nowej opcji zapytań grupowych, dzięki której SunHotels wyręcza ich w pracochłonnym procesie przygotowywania ofert dla grup.”- dodała Dziedzic.

SunHotels powstał w Skandynawii w 2002 roku, ma obecnie 15 przedstawicielstw na świecie. Oferta obejmuje 37 tys. obiektów hotelowych w standardzie 1-5* w 125 krajach, transfery z lotniska do hotelu i bilety na najważniejsze wydarzenia kulturalne i sportowe. Obsługuje poprzez 3500 swoich agentów ponad 850 tys. klientów rocznie.

Szczegółowych informacji dotyczących warunków kontraktu udziela przedstawicielstwo SunHotels w Polsce : Barbara Dziedzic, Dyr. Przedstawicielstwa SunHotels w Polsce,

Tel. +48 603 857 571, bd@travelreps.pl, WWW.sunhotels.org