Przypominamy, że tylko do 23 stycznia br.Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego przyjmuje zgłoszenia do tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”.

Do najważniejszych korzyściLaureata Konkursu „Teraz Polska” należą: prawo do umieszczania na swoich produktach i usługach Godła „Teraz Polska”, pakiet promocyjny oferowany przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego, w skład którego wchodzą m.in.: zniżki na reklamę w mediach, możliwość udziału w zagranicznych imprezach targowo-wystawienniczych współorganizowanych przez Fundację, udział w Gali „Teraz Polska” w czerwcu 2015 roku, w Teatrze Wielkim w Warszawie, członkostwo w klubie „Teraz Polska”, zrzeszającym dotychczasowych Laureatów Konkursu. Szczegółowe warunki uczestnictwa oraz regulamin konkursu znaleźć można na stronie www.terazpolska.pl  Ankieta rejestracyjna dostępna jest pod linkiem: www.terazpolska.pl/ankieta.

W przypadku pytań związanych z warunkami uczestnictwa w Konkursie „Teraz Polska”, należy kontaktować się z Fundacją Polskiego Godła Promocyjnego TERAZ POLSKA – tel. 22 826 01 91, e-mail: konkurs@terazpolska.pl.

Członkowie Polskiej Izby Turystyki są zwolnieni z opłaty rejestracyjnej w wysokości 500 zł i mogą liczyć na wszechstronną pomoc organizatorów w przygotowaniu wniosku konkursowego.

 

Nadawcą maila jest:
Polska Izba Turystyki, ul. Krakowskie Przedmieście 64/7, 00-322 Warszawa, tel./fax: 22 8265536
e-mail: //poczta.home.pl/mail/write?to=biuro@pit.org.pl„>biuro@pit.org.pl, www.pit.org.pl