Startuje Wielka Zimowa Bonanza, a wraz z nią otwieramy Nowy Kalendarz!

  • PolskiBus.com w ramach Wielkiej Zimowej Bonanzy udostępnia aż 100 000 biletów
    za 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację
  • Bilety można kupować już od środy, 2 grudnia w ramach nowo otwartego kalendarza, który umożliwia zakup biletów na podróże od 11 stycznia do 22 lutego 2016 roku
  • Wyjątkowa oferta obowiązuje na wybrane trasy oraz kursy w ramach siatki połączeń PolskiBus.com
  • Nie zwlekaj, wejdź na nową stronę i ciesz się biletami w cenie
    1 zł + 1 zł za rezerwację!

Nadszedł długo wyczekiwany dzień, więc czas planować niezapomniane ferie zimowe! Już w środę, 2 grudnia PolskiBus.com otwiera nowy, zimowy kalendarz na podróże realizowane między 11 stycznia a 22 lutego. Jednak to nie koniec niespodzianek. Żeby jeszcze bardziej podkręcić przedświąteczną atmosferę, a także zmotywować do wcześniejszego planowania ferii zimowych PolskiBus.com startuje z Wielką Zimową Bonanzą – kolejną edycją największej cyklicznej promocji. PolskiBus.com, najwyższej jakości krajowy przewoźnik autokarowy, udostępnił nową pulę 100 000 biletów za 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej na przejazdy realizowane w ramach nowo otwartego kalendarza. Promocja dotyczy wybranychtrasi kursów realizowanych między poniedziałkiem a czwartkiem oraz w soboty w ramach siatki połączeń PolskiBus.com. Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony internetowej już dziś i skorzystania z niepowtarzalnej okazji do komfortowych podróży w niezwykle atrakcyjnych cenach!

 

„Wielką Zimową Bonanzę uznajemy za otwartą! 100 000 biletów za 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej to niezwykły prezent dla stałych oraz nowych pasażerów w całej Polsce. Podróże w najniższych, uwielbianych przez wszystkich cenach będzie można zrealizować na wybranych trasach krajowych i międzynarodowych liniach. Będzie to również dokonała okazja dla mieszkańców nowych miast, które niedawno weszły do naszej siatki połączeń. Z takiej okazji nie można nie skorzystać! Trzeba się jednak spieszyć ponieważ bilety za złotówkę błyskawicznie znikają! Nie zapominajmy przy tym, że w ramach otwarcia kalendarza na każdym kursie na każdej trasie ceny biletów rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej! To się dopiero nazywa kumulacja doskonałych powodów do podróżowania!” – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

 

PolskiBus.com równocześnie z Wielką Zimową Bonanzą otworzył Zimowy Kalendarz obejmujący podróże między 11 stycznia a 22 lutego, czyli niezwykle popularnym okresem ferii zimowych. Tym samym zasób biletów za 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej dostępnych dla Pasażerów na stronie www.polskibus.com został ekstremalnie zwiększony. Jest to idealna zachęta do zaplanowania bezpiecznych zimowych wyjazdów w komfortowych warunkach.

Wybierając się w podróż z PolskiBus.com, pasażerowie mają do dyspozycji najwyższej jakości autokary wyposażone w bezpłatne Wi-Fi, odchylane, rozsuwane na boki skórzane fotele, klimatyzację, toaletę oraz gniazdka elektryczne umiejscowione pod każdym siedzeniem. Wszystkie autokary oferują udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Flota PolskiBus.com składa się wyłącznie z nowoczesnych i komfortowych autokarów marki Van Hool i ADL Plaxton.