Ferii zimowych z utęsknieniem wyczekują wszyscy kochający białe szaleństwo. To nie tylko doskonała okazja do spędzenia czasu z najbliższymi, ale także chwila na relaks i wypoczynek w górskim klimacie. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliśmy gdzie spędzimy nadchodzący zimowy urlop, warto rozważyć pobyt u podnóża Gór Izerskich. Piękne krajobrazy, kolej gondolowa i mnóstwo atrakcji dla dużych i małych to tylko niektóre z uroków ferii w Malinowym Dworze.

 

Miejsce idealne na zimowe szaleństwo to nie tylko pełna infrastruktura do uprawiania sportów zimowych, takich jak jazda na nartach czy snowboardzie. To także doskonałe na piesze wędrówki górskie szlaki, urokliwe widoki, a przede wszystkim wyposażone w różnorodne atrakcje zaplecze hotelowe – zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Takim miejscem, które zachwyca o każdej porze roku jest Świeradów-Zdrój, zlokalizowany w pięknych Górach Izerskich. Okolica pełna jest zimowych atrakcji w sam raz dla narciarzy. Dobrze przygotowane i oznakowane trasy rozpoczynają się już na Stogu Izerskim i prowadzą m.in. przez Halę Izerską do Jakuszyc. Najnowocześniejsza w Polsce kolej gondolowa Ski&Sun w mniej niż 10 minut wwozi turystów na szczyt Stogu Izerskiego, z którego rozciąga się niesamowity krajobraz. Co istotne, tamtejszy klimat sprzyja regeneracji organizmu i wzmacnia jego odporność. Po szaleństwie na stoku warto zajrzeć do znajdującej się na szczycie restauracji i odpocząć na tarasie widokowym, obserwując szusujących narciarzy.

Dla dużych i małych

Jeśli szukamy miejsca idealnego na kilku lub kilkunastodniowy pobyt, powinniśmy wybrać obiekt, który zaspokoi potrzeby wszystkich, zarówno mniejszych, jak i większych turystów. Hotel Medical SPA Malinowy Dwór to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, pragnących przede wszystkim wypocząć. Harmonia i spokój w najbliższej okolicy pozwalają na pełne wyciszenie i 100% relaksu. Maluchy, którym znudzi się zimowe szaleństwo mogą skorzystać z hotelowego basenu lub kącika zabaw. Dorosłym czas wypełnią w tym czasie zabiegi w SPA oraz strefie Wellness – w basenie z systemem hydromasaży lub w świecie saun z tapidarium. Piękną panoramę Gór Izerskich można także podziwiać z zewnętrznego jacuzzi na tarasie widokowym hotelu, które jest czynne przez cały rok. Jeśli w czasie ferii pragniemy też zadbać o swoje zdrowie, w Hotelu Medical SPA Malinowy Dwór możemy poznać lecznicze właściwości kąpieli siarczkowych, które wykazują działanie przeciwzapalne, zmniejszają dolegliwości bólowe, a także poprawiają ruchomości stawów. Obniżają także poziom cholesterolu i trójglicerydów oraz kwasu moczowego i glukozy we krwi.

Świeradów-Zdrój oraz Hotel Medical SPA Malinowy Dwór to z pewnością ciekawa propozycja na ferie zimowe dla całej rodziny. Więcej informacji na temat atrakcji oferowanych w hotelu i jego okolicy, a także szczegóły pakietu wypoczynkowego Malinowe SKI można znaleźć na stronie: http://www.malinowehotele.pl/malinowydwor/pl,page,narty_swieradow,217,.html

 

Dodatkowe informacje

Malinowe Hotele to sieć ośrodków medical SPA zlokalizowanych w Świeradowie Zdroju (Malinowy Dwór) oraz Solcu Zdroju (Malinowy Zdrój, Baseny Mineralne oraz Malinowy Raj – nowa inwestycja, której budowę rozpoczęto w listopadzie 2013 roku). Usługi obejmują fachową opiekę lekarską i profilaktykę zdrowotną z wykorzystaniem zabiegów bazujących na najsilniejszej na świecie wodzie siarczkowej pochodzącej ze źródła Malina. Podstawę oferty stanowią Centra Rehabilitacji, w których goście mogą korzystać z zabiegów z zakresu balneologii, hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii oraz różnych form masażu. Ofertę uzupełniającą stanowią zabiegi kosmetyczne SPA i Wellness.

Malinowy Zdrój to pierwszy obiekt w Polsce, który otrzymał europejski certyfikat MEDICAL WELLNESS potwierdzający wysoki standard usług hotelowych i leczniczych oraz certyfikat zarządzania jakością ISO. Ośrodek został także nagrodzony w prestiżowym konkursie SPA Prestige Awards oraz zajął po raz siódmy 1. miejsce w Polsce w kategorii medyczne SPA&Wellness. Malinowy Dwór otrzymał w 2011 roku nagrodę „Jakość Roku” oraz wyróżnienie od redakcji magazynu „Forbes” wstępując tym samym do elitarnego grona najlepszych hoteli w kraju, a także po raz drugi zyskał tytuł Najlepszego hotelu Resort SPA w Polsce w konkursie SPA Prestige Awards. Baseny Mineralne to jedyny w Polsce kompleks z leczniczą wodą mineralną, którego otwarcie odbyło się w lutym 2013 roku.

Więcej informacji o Malinowe Hotele Sp. z o.o. na: www.malinowehotele.pl