Od 1 sierpnia 2014, za okazaniem Karty Dużej Rodziny, rodziny wielodzietne będą mogły zwiedzać Muzeum Łazienki Królewskie na preferencyjnych warunkach. Każdy rodzic będzie mógł nabyć bilet w cenie ulgowej, natomiast dzieci będą mogły zwiedzać Muzeum za złotówkę.

Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza również do korzystania ze zniżkowych biletów dzieci i młodzież do 16 roku życia, które mogą zwiedzać obiekty muzealne oraz wystawy za symboliczną złotówkę.

Zachęcamy również do korzystania z darmowego zwiedzania w czwartki oraz udziału w bezpłatnym cyklu „Tajemnice czwartkowe”, podczas których Goście Muzeum mają niepowtarzalną okazję zobaczyć miejsca niedostępne na co dzień dla Zwiedzających, a także uzyskać informacje o dziełach sztuki i wyposażeniu, jakich nie znajdą w przewodnikach turystycznych.

Do rodzin wielodzietnych program zalicza rodziców oraz co najmniej trójkę dzieci do 18 roku życia; do 25 roku życia w przypadku gdy dziecko uczy się w szkole lub szkole wyższej; bez ograniczeń wiekowych, w przypadku osób niepełnosprawnych. Lista placówek oraz więcej informacji na temat programu znajduje się na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/

Aktualności z Muzeum Łazienki Królewskie dostępne są na stronie http://www.lazienki-krolewskie.pl,
na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie
i na Instagramie: http://instagram.com/LazienkiMuzeum