i odwiedź ją przylatując nawet z najdalszego zakątka świata!

 

Pamiętacie smak ciepłego obiadu, który czekał na stole, jak wracaliście ze szkoły? A może upojny zapach świątecznego ciasta, który co roku przed Wigilią rozchodził się po całym domu?  Myśl o jedzeniu przywołuje najwspanialsze momenty z dzieciństwa, kojarzy się z rodziną, przyjaciółmi. Wspólne posiłki a dokładniej, wspólnie spędzony czas spajają ludzi na lata, pozostawiając najwspanialsze wspomnienia. Najnowszy projekt realizowany przez British Airways: „Bilet by odwiedzić mamę” idealnie odzwierciedla wartości i misję firmy gdzie: „Nigdy nie chodziło jedynie o latanie”. Przewoźnik zauważył, że ludzie podróżują od lat, nie tylko przemieszczając się z punktu A do B, ale wyruszając w w sentymentalną podróż do domu, by spotkać swoich najbliższych.

Kiedy odległość stanowi problem

Potocznie mówi się, że odległość istnieje tylko w głowie, a rzeczywista ilość kilometrów nie gra roli jeżeli ludzie są sobie bliscy. Miłe wspomnienia pomagają przetrwać, ale wciąż pozostaje tęsknota i chęć zobaczenia się z najukochańszą mamą, bratem czy przyjaciółmi z dawnych lat. Wyjazdy, prywatne, jak i biznesowe nie zawsze związane są ze świętami czy uroczystościami rodzinnymi. Często decydują o tym również względy ekonomiczne. Wyjątkowa i wzruszająca reklama British Airways prezentuje jak dzięki liniom lotniczym spotkania z naszymi najbliższymi mogą być niezapomnianym wydarzeniem.

 

http://www.youtube.com/watch?v=02eBuH5uis8

Odwiedź najbliższych w Wielkiej Brytanii bądź USA

Mając na uwadze, jak duże znaczenie ogrywają relacje między ludźmi, przewoźnik umożliwia pasażerom podróże do najdalszych zakątków świata w coraz dogodniejszych cenach. Dzięki rozbudowanej siatce połączeń British Airways pomaga Polakom dotrzeć do najbardziej poszukiwanych przez nich destynacji. Posiadający rodzinę w Stanach Zjednoczonych mogą skorzystać z kilku opcji połączeń z Chicago, Nowym Jorkiem czy Toronto. Z myślą o rodzinach mieszkających w Wielkiej Brytanii, British Airways oferuje dwa razy dziennie dogodne połączenie z Londynem. Dzięki niedawno wprowadzonej na trasach krótkodystansowych ofercie półelastycznej, konsumenci mogą korzystać że wszystkich udogodnień takich jak: bezpłatne zmiany rezerwacji w dniu wylotu, catering na pokładzie, elastyczne limity bagażowe czy wybór miejsca w samolocie. Tym samym ciesząc się spotkaniem z najbliższymi a nie logistyką podróży.

 

O British Airways

British Airways to jeden z największych, międzynarodowych przewoźników obsługujący 36 milionów pasażerów rocznie. Jego macierzystym portem lotniczym jest londyńskie Heathrow. British Airways obsługuje europejskie oraz międzykontynentalne połączenia lotnicze z lotnisk: Heathrow, Gatwick oraz London City. 27 marca 2008 roku brytyjska królowa dokonała uroczystego otwarcia nowego 5-go terminala British Airways na Heathrow.

British Airways jest członkiem – założycielem sojuszu Oneworld, powstałego w lutym 1999 roku. Flota przewoźnika składa się z 245 samolotów obsługujących 150 tras na 6 kontynentach, a w ramach grupy Oneworld aż 645 miast w 139 krajach. British Airways działa również w ramach
Airline International Group w ścisłej współpracy z liniami Iberia.Aktualnie na linii Warszawa-Londyn (Heathrow) możliwe są dwa loty dziennie o godzinie 12:05 i 18:15oraz na linii Londyn (Heathrow)-Warszawa o godzinie 07:40 i 13:55