Nauka jazdy konnej, sylwester w Serbii, wycieczka objazdowa do Chin połączona z kursem gotowania – to tylko niektóre z propozycji aktywnego wypoczynku dla seniorów. Taką ofertę przygotował Lidl uwzględniając szczególne potrzeby tej najbardziej doświadczonej grupy konsumentów

 

Mówiąc o aktywnym zwiedzaniu, dalekich podróżach oraz radości z poznawania świata przychodzą nam na myśl głównie młode, niezależne osoby. Seniorzy z kolei często rezygnują z idei podróżowania, obawiając się utrudnień takich jak np. bariera językowa lub brak towarzysza podróży. Sieć zadbała między innymi o zapewnienie opieki polskiego opiekuna na wyłączność grupy przy wyjazdach zagranicznych oraz o atrakcyjne ceny dla singli. Lidl przygotowując swoją ofertę zwraca uwagę na fakt, że na rynku wciąż brakuje ofert skierowanych właśnie do nich, uwzględniających ich szczególne potrzeby.

 

Czerp z życia pełnymi garściami

 

Kiedy jest właściwy moment na podróżowanie? Wielu z nas marzy aby poznawać świat, jednak nie zawsze znajdujemy na rynku oferty przystosowane do naszych potrzeb. Lidl zachęca seniorów do aktywnego odpoczynku, przygotowując specjalnie dedykowane im wycieczki. W najnowszym katalogu Lidla pojawi się między innymi oferta na Sylwestra i Nowy Rok –pięciodniowa podróż autokarowa po Serbii w cenie 1599 zł/ 1 os. W ramach wyjazdu zapewnione jest zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie, opieka pilota, program turystyczny, zabawa sylwestrowa z uroczystą kolacją oraz nieograniczona ilość napojów, a także z muzyka na żywo oraz noworoczna kolacja z DJ-em.

 

Inną propozycją na niezapomnianą przygodę stanowi dziesięciodniowa wycieczka objazdowa do Chin połączona z kursem gotowania w cenie 3599 zł/ 1 os. Oferta zapewnia przelot, transfery z lotniska, zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę polskiego pilota, zwiedzanie oraz kurs gotowania potraw kuchni chińskiej.

 

W najnowszej ofercie Lidl Podróże dostępna jest także cała gama wycieczek po Polsce. Sieć zachęca między innymi do odwiedzenia podkrakowskich Michałowic – 369 zł/ 1 os. Propozycja ta jest skierowana dla tych seniorów, którzy chcą odpocząć blisko natury, w wysokim standardzie. Obiekt Szary Residence oferuje noclegi, wyżywienie, nieograniczony dostęp do siłowni, dodatkowo możliwość skorzystania z sauny oraz jacuzzi. Największą atrakcją tego wyjazdu będzie nauka jazdy konnej dla seniorów.

 

Warunkiem uczestnictwa w wycieczce jest obecność na rezerwacji przynajmniej jednej osoby w wieku 55+. Szczegółowe informacje na temat ofert znajdują się na stronie www.lidl-podroze.pl oraz w gazetce dostępnej w sklepach Lidl od poniedziałku 23 października.