Anna i Krzysztof Kobusowie w  czwartek 6 lutego o godz. 19.00 w ramach cyklu Slajdów „In Mundo” w kinie Luna zaprezentują pokaz slajdów pt. Namibia – 9000 km afrykańskiej przygody„.

Namibia – 9000 km afrykańskiej przygody

Przez sześć tygodni wraz z Michasiem (3 l.) i Stasiem (2 l.) przejechaliśmy 9000 km odkrywając różnorodne oblicza Namibii. Spotkaliśmy pustynne słonie i węże, dotarliśmy do porzuconego miasta duchów oraz największego kanionu Afryki. Podczas pokazu dowiemy się co łączy damy Herero w wiktoriańskich sukniach z ich półnagimi siostrami Himba, w Etoszy przeżyjemy polowanie lwów na zebry, zaś Buszmeni zdradzą nam tajniki przetrwania na pustyni Kalahari. Na kanwie wyprawy powstała książka dla National Geographic: NAMIBIA – 9000 km afrykańskiej przygody, która została wyróżniona w plebiscycie TRAVELERY jako najlepsza podróżnicza książka roku!

 

Anna i Krzysztof Kobusowie– fotografowie i dziennikarze, uwielbiający włóczęgę z dala od utartych szlaków, egzotyczne podróże oraz odkrywanie Polski. Autorzy zdjęć do ponad 20 albumów, na stałe współpracują z pismami podróżniczymi, ich zdjęcia zobaczyć można na stronie www.travelphoto.pl. Od kiedy ich rodzina powiększyła się ruszają na wyprawy z synkami Michasiem (6 lat) i Stasiem (4 lata). Swoim doświadczeniem z rodzinnych podróży dalekich i bliskich dzielą się poprzez portal Małego Podróżnika www.malypodroznik.pl

——————————————

Slajdy „In Mundo” w kinie Luna – kontynuacja
9 stycznia do 13 marca
Kino Luna, ul. Marszałkowska 28, Warszawa
W październiku w warszawskim kinie Luna ruszył cykl slajdów podróżniczych „In Mundo” prezentujący odległe zakątki globu. W kolejne czwartki o godz. 19 poznajemy nowe kraje i regiony.
W 2014 roku wyruszymy doChin, Turcji Zachodniej, zdobędziemy Mount Everest, przejedziemy 9000 km w Namibii, odbędziemy trochę szaloną podróż samochodową do Afryki zachodniej, poznamy miejsca leżące nad Gangesem, podróżując przez bezdroża Kaukazu dotrzemy do Armenii i Gruzji, powłóczymy się po Nowej Zelandii.  Program spotkań

Bilet wstępu na pokaz: 15 zł
Przedsprzedaż przez Internet: www.kinoluna.novekino.pl
oraz osobiście w kasie kina Luna

„In Mundo” to  inicjatywa grupy autorów, którzy od wielu lat podróżują i fotografują przygotowując profesjonalne pokazy slajdów.
www.slajdypodroznicze.pl
www.facebook.com/Slajdypodroznicze