Ski & Sail to nowa propozycja w bogatej ofercie Premium Yachting. Jedyny w swoim rodzaju rejs na pokładzie żaglowca Kpt. Borchardt stanowi wyjątkową okazję, aby połączyć zimowe szaleństwo z przygodą pod żaglami.

 

Premium Yachting gwarantuje rejs z Barcelony na największą wyspę archipelagu Balearów – Majorkę, a także umożliwia skorzystanie z 53 tras zjazdowych w Pirenejach.

Jest to wyjątkowa oferta dla wszystkich, którzy chcą uciec do zimowej szarości, ale jednocześnie przeżyć niezapomnianą przygodę na stoku. Rejs obfituje w wiele zimowych atrakcji, a niezwykłe, zagraniczne destynacje gwarantują niezapomniane przeżycia.

Premium Yachting zapewnia w stolicy Katalonii wycieczkę po winnicach połączoną z degustacją kultowych, hiszpańskich win. Ponadto, u wybrzeży Majorki istnieje możliwość nurkowania w ciepłych wodach Morza Śródziemnego lub wycieczka do miasteczka Valldemossa.

Kierunki naszej floty nie ograniczają się do jednej destynacji. Sycylia, Sardynia, Malta czy Ibiza
to tylko niektóre z wysp, które nie mają przed nami nic do ukrycia. Z Premium Yachting, wszyscy Klienci mogą zobaczyć te wszystkie, niezwykłe miejsca –
mówi Monika Maile, Event Manager Premium Yachting.

Szczegóły oferty Premium Yachting są dostępne na stronie www premiumyachting.pl