Już od 1 października PolskiBus.com podwaja ilość połączeń – z 4 do 8 w ramach linii P8 na trasie Warszawa – Białystok
    Linia P8 jest obsługiwana przez komfortowe autokary wyposażone w bezpłatne Wi-Fi, uchylne skórzane fotele, gniazdka elektryczne, toaletę oraz klimatyzację
    Bilety można rezerwować na stronie www.polskibus.com
    Połączenia w ramach linii P8 do Wilna będą dostępne wkrótce

PolskiBus.com ma przyjemność poinformować o dwukrotnym zwiększeniu częstotliwości realizowania kursów w ramach linii P8 na trasie Warszawa – Białystok. Od 1 października pasażerowie planujący podróż na tej trasie będą mogli wybierać spośród 8 kursów dziennie udając się w podróż na pokładach nowoczesnych i komfortowych autokarów PolskiBus.com. Już wkrótce w ramach linii P8 pasażerowie będą mieli możliwość podróżowania do kolejnej dostępnej na mapie połączeń PolskiBus.com stolicy europejskiej – Wilna.

„Wierzymy, że podwojenie liczby kursów na linii P8 w znacznym stopniu ułatwi płynne przemieszczanie się pomiędzy Warszawą a Białymstokiem. Więcej kursów umożliwi bardziej elastyczne planowanie przejazdów osobom często podróżującym na tej trasie, a także wszystkim zainteresowanym tradycyjnym zwiedzaniem i poznawaniem walorów obu miast. Dodatkowo już teraz zapraszamy Państwa do Wilna, do którego wkrótce będą kursowały nasze autokary!” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

Kursy PolskiBus.com z Warszawy do Białegostoku są realizowane z przystanku Metro Młociny o godzinach: 06:00, 07:50, 09:30, 12:25, 15:00, 16:00, 18:40, 21:00. Autokary jadące z Białegostoku do Warszawy odjeżdżają z przystanku autobusowego przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 0-59 o godzinach: 05:00, 07:15, 11:10, 12:15, 14:00, 17:30, 19:20, 20:20. Pełny rozkład jazdy jest dostępny na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

Na pokładach klimatyzowanych oraz komfortowych autokarów wchodzących w skład floty PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł 1 zł opłaty za rezerwację. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować bilety oraz uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.