Ponad 2600 kilometrów w 15 dni – pokonaj najsłynniejszą trasę Ameryki legendarnym Harleyem Davidsonem. To nie scenariusz hollywoodzkiej produkcji filmowej a najnowsza oferta Lidl Podróże, w sprzedaży od 10 października

 

W ramach tygodnia amerykańskiego sieć Lidl wychodzi daleko poza ofertę produktów spożywczych. Obok masła orzechowego, syropu klonowego, bekonu i wielu innych artykułów marki MCENNEDY Lidl oferuje niesamowite podróże za ocean, do światowej stolicy popkultury – Stanów Zjednoczonych Ameryki.

 

Podróż życia z certyfikatem

 

Przemierzanie bezkresu amerykańskich dróg na motorze to marzenie wielu z nas. Szczególnie jeżeli mowa o Route 66 i legendarnym Harleyu Davidsonie. Lidl chce spełnić te marzenia oferując jedyną w swoim rodzaju podróż. Już od poniedziałku w ofercie sieci pojawi się 15-dniowa wycieczka do USA, której koszt wynosi 15 999 zł. Cena zawiera bilety lotnicze, wynajem motocykla Harley Davidson, transfery w Chicago i Los Angeles, noclegi, ubezpieczenie, opiekę polskiego opiekuna na trasie, codzienny transport bagażu. Po ukończeniu wyprawy uczestnik otrzyma certyfikat przejechania Route 66 – pamiątkę na całe życie i powód do dumy.

 

W ofercie Lidl Podróże pojawią się także oferty wycieczek do Nowego Jorku oraz podróż objazdowa przez Kalifornię, Nevadę, Arizonę.

 

Szczegółowe informacje na temat ofert znajdują się na stronie www.lidl-podroze.pl oraz w gazetce dostępnej w sklepach Lidl.