Warsztaty PR oraz Global Media Forum połączą amerykańskich partnerów i międzynarodowych dziennikarzy podróżniczych z 15 rynków w Europie i Ameryce Północnej.

Brand USA, amerykańska organizacja zajmująca się marketingiem turystycznym, ogłasza kolejną serię wirtualnych wydarzeń prowadzonych na platformie Brand USA Global Marketplace – będą to warsztaty PR i Global Media Forum. Warsztaty PR odbędą się wtorek 29 czerwca 2021 r., a Global Media Forum – we wtorek i środę 20 i 21 lipca 2021 r. Są to pierwsze dedykowane wydarzenia z public relations organizowane na platformie Brand USA Global Marketplace.

Warsztaty PR są skierowane wyłącznie dla uczestników ze Stanów Zjednoczonych. Dostarczą amerykańskim partnerom najnowszych informacji rynkowych oraz wiedzy o mediach w Kanadzie, Meksyku, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Holandii, Austrii, Szwajcarii, Francji, Belgii, Luksemburgu, Skandynawii i Polsce. Podczas Global Media Forum amerykańscy partnerzy w czasie wirtualnych warsztatów spotkają się z dziennikarzami podróżniczymi pochodzącymi z powyższych 15 rynków, dostarczając nowych inspiracji na podróże po Stanach Zjednoczonych po pandemii.

„Jesteśmy zachwyceni, że możemy zorganizować nasze pierwsze wydarzenia Brand USA Global Marketplace poświęcone wzmocnieniu działań w obszarze public relations wśród partnerów z USA i budowaniu wartościowych relacji z międzynarodowymi mediami” mówi Tom Garzilli, dyrektor ds. marketingu Brand USA. „W ciągu ostatniego roku, globalne media i sposób, w jaki pracujemy z międzynarodowymi mediami znacznie się zmieniły. W miarę jak torujemy sobie drogę do ożywienia gospodarczego, możemy zacząć dzielić się zarówno z amerykańskimi partnerami, jak i dziennikarzami, kluczowymi spostrzeżeniami z branży oraz najnowszymi sukcesami w turystyce. Dlatego, aby jeszcze bardziej wzmocnić relacje pomiędzy naszymi partnerami a międzynarodowymi mediami proponujemy wspólne wirtualne spotkania”.

Warsztaty PR

We wtorek 29 czerwca 2021 r. w godzinach 18:00-20:30 CEST Brand USA będzie gospodarzem warsztatów public relations, podczas których odbędzie się seria spotkań z ekspertami od PR-u i najlepszymi dziennikarzami podróżniczymi. Spotkania będą dotyczyć tworzenia planów public relations dla ponad tuzina międzynarodowych rynków w Ameryce Północnej i Europie. Dzięki programowi skoncentrowanemu na indywidualnych historiach i międzynarodowym rynku medialnym, partnerzy zdobędą wiedzę o tym jak tworzyć przyciągające historie o unikalnych amerykańskich kierunkach i doświadczeniach. Wydarzenie to przygotuje amerykańskich uczestników do Global Media Forum dzięki dostarczeniu informacji o rynkach partnerskich oraz dzieleniu się najlepszymi praktykami i wskazówkami, w jaki sposób planować wirtualne spotkania.

Brand USA Global Media Forum

Nawiązując do warsztatów PR, Brand USA zorganizuje Global Media Forum. Odbędzie się ono we wtorek 20 lipca 2021 r. w godzinach 16:30-19:00 CEST oraz w środę 21 lipca 2021 r. w godzinach 16:30-18:30 CEST. W czasie dwudniowego wydarzenia zaplanowane są sesje storytellingowe, które podkreślą nowe trendy w podróżowaniu po Stanach Zjednoczonych. W trakcie forum uczestnicy będą mogli wziąć udział w maksymalnie ośmiu wirtualnych spotkaniach z amerykańskimi wystawcami i zaproszonymi międzynarodowymi dziennikarzami. Spotkania na platformie Brand USA Global Marketplace umożliwią mediom bezpośredni kontakt z amerykańskimi partnerami, którzy przybliżą im amerykańskie nowości – od nowo otwartych hoteli i atrakcji turystycznych, po wydarzenia i rocznice – wykorzystując zainteresowanie podróżami do Stanów Zjednoczonych w 2022 roku i dalszej przyszłości.

Poza zaplanowanym programem wydarzeń, na platformie Brand USA Global Marketplace międzynarodowi dziennikarze będą mogli wirtualnie odkrywać amerykańskie destynacje w specjalnie przygotowanych pawilonach online reprezentujących geograficznie całe Stany Zjednoczone. Brand USA Global Marketplace to zaprojektowana na zamówienie platforma online, zapewniająca całodobowy i kompleksowy dostęp do amerykańskich destynacji, atrakcji i innych obiektów turystycznych istotnych dla międzynarodowego przemysłu turystycznego.

Dodatkowe informacje na temat warsztatów PR są dostępne pod adresem BrandUSAGlobalMarketplace.com/PR-Workshop. Rejestracja i szczegóły dotyczące Global Media Forum są dostępne na stronie internetowej BrandUSAGlobalMarketplace.com/Global-Media-Forum.